17 sierpień 2021: dzień lumpeksu. Jak świętować?

Popularność rynku z odzieżą używaną stale rośnie na tyle, że sklepy postanowiły wprowadzić wyjątkowy dzień w roku – 17 sierpnia! To świetna wiadomość dla wielbicieli lumpeksów, kochających polowanie na nowe perełki! Co to za dzień? Jak się przygotować na tak wielkie święto?

 17 sierpnia – Co to za święto?

To międzynarodowy dzień lumpeksów w Polsce, który odbędzie się dokładnie we wtorek! Więc skąd ten trend? Pomysł wywodzi się z USA. W tym niesamowitym wydarzeniu wszystkie sklepy stacjonarne, online zjednoczą się i  będą świętować razem z tobą! Czego możesz się spodziewać ? Czy są jakieś atrakcje? Jest ich sporo! Z pewnością zaskoczy Cię mnóstwo promocji i zniżek na ciekawe perełki.

 17 sierpnia – jak świętować?

Odwiedzając lumpeksy w tym dniu przygotuj się na to, że będziesz musiał poświecić pół dnia. Zaplanuj swoją cała garderobę! Zastanów się jakie zmiany chcesz wprowadzić w swojej szafie. W głowie kreuje się na nowo stylizacja? Brakuje Ci tej jednej perełki? Świetnie trafiłeś/aś! 17 sierpnia to data idealna dla Ciebie. Właśnie tego dnia będzie na Ciebie czekała wymarzona rzecz!

Czy może słyszałaś/eś o konkursie „ Stylizacja z drugiej ręki” ? Jeśli masz głowę pełną pomysłów i nie boisz się wyzwań to idealnie odnajdziesz się w nowym projekcie organizowanym przez Secondhandy i MASZMO. Więcej szczegółów wydarzenia dowiesz się na stronie www.dzienlumpeksow.pl

Każdy może wziąć udział bez żadnych ograniczeń, wystarczą tylko chęci i trochę kreatywności. Naprawdę warto! Nagroda jest kozacka! Konkurs trwa od 27 lipca do 16 sierpnia, więc do dzieła 🙂

Źródło: facebook.com

17 sierpnia to ważna data dla osób kochających lumpeksy! Jeśli jesteś jedną z nich to tego dnia nie może Ciebie zabraknąć w sklepach! Na taką przygodę przygotuj się i wejdź na największą bazę gdziejestlumpeks.pl. Sprawdź jakie są dostępne lumpeksy w  twojej okolicy.

Posted in Moda, Uncategorized, Z życia lumpiarza.