AMERICAN FASHION Hurtownia Odzieży Używanej z USA

Elizy Orzeszkowej 29A

Adres: Stargard, Elizy Orzeszkowej 29A

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od  9:00 do 17:00
  • Wtorek od 9:00 do 17:00
  • Środa 9:00 do 17:00
  • Czwartek od 9:00 do 17:00
  • Piątek od 9:00 do 17:00
  • Sobota nieczynne 

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks AMERICAN FASHION Hurtownia Odzieży Używanej z USA znajduje się na ulicy Elizy Orzeszkowej 29A w Stargardzie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w AMERICAN FASHION Hurtownia Odzieży Używanej z USA odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 17.00. W weekendy AMERICAN FASHION Hurtownia Odzieży Używanej z USA jest nieczynna.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

AMERICAN FASHION Hurtownia Odzieży Używanej z USA to zdecydowanie ciekawe miejsce na zachodniopomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Stargard.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 3,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.