Benelux. Odzież używana z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii

Kanonicka 6

Adres: Kalisz, Kanonicka 6

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 10.00 do 18.00
  • Wtorek od 10.00 do 18.00
  • Środa od  10.00 do 18.00
  • Czwartek od 10.00 do 18.00
  • Piątek od 10.00 do 18.00
  • Sobota od 10.00 do 13.30

Rodzaj zakupu: kilogram/ wycena
Dzień dostaw: poniedziałek
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Benelux. Odzież używana z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii znajduje się na ulicy Kanonickiej 6 w Kaliszu. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Benelux. Odzież używana z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 10.00 do godziny 18.00. W weekendy Benelux. Odzież używana z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii jest otwarte w sobotę od godziny 10.00 do 13.30.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Benelux. Odzież używana z Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii to zdecydowanie ciekawe miejsce na wielkopolskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Kalisz.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.