BIGA Tania Odzież w Krakowie

Adres: Rynek Kleparski 4

Godziny otwarcia:

  •  Poniedziałek: od 08:00 do 18:00
  • Wtorek: od 08:00 do 18:00
  • Środa: od 08:00 do 18:00
  • Czwartek: od 08:00 do 18:00
  • Piątek: od 08:00 do 18:00
  • Sobota: od 08:00 do 15:00

Rodzaj zakupu: Wycena
Dzień dostawy: Sobota
Sposób płatności: Gotówka / karta

Lumpeks BIGA Tania Odzież w Krakowie znajduje się na ulicy Rynku Kleparskim 4 w Krakowie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w BIGA Tania Odzież w Krakowie odbywają się w sobotę.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 18.00. W weekendy BIGA Tania Odzież w Krakowie jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 8.00 do 15.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

BIGA Tania Odzież w Krakowie to zdecydowanie ciekawe miejsce na małopolskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Kraków.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. BIGA Tania Odzież w Krakowie to najlepszy lumpeks. Wczoraj znalazłam adres, dzięki waszej bazie i od razu ruszyłam na poszukiwania skarbów. Świetne miejsce, przychodząc tu można stworzyć kilka stylizacji na różne okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.