Butik Cyrkularny — nowy lumpeks w Bydgoszczy

W mieście takim jak Bydgoszczy nie brakuje miejsc, w których można kupić ubrania dobrego sortu. Sporo osób jednak uważa, że jeszcze jest zdecydowanie za mało lumpeksów w Polsce, które można byłoby odwiedzić np. ze zwierzętami lub po prostu są połączone z działalnością charytatywną tak jak w krajach zachodnich. Nowość, która może nas zaskoczyć, to Second Hand w nowej odsłonie w województwie kujawsko-pomorskim. Niektórzy z nas mogą się zdziwić, że taki sklep działa prężnie od dawna w centrum handlowym na zerowym parterze. Mowa tutaj o Butiku Cyrkularnym w Bydgoszczy.

 Butik Cyrkularny- gdzie się znajduje i w jakich godzinach jest otwarty?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, że butik cyrkularny mieści się w centrum handlowym Focus. Jeśli zastanawiacie się gdzie dokładnie, to wpiszcie nawigacje adres: ul. Jagiellońska 39-47 w Bydgoszczy. Godziny otwarcia są uzależnione od godzin pracy całej galerii handlowej, czyli klienci mogą kupować i zostawiać niepotrzebne rzeczy od godziny 9.00 do 21.00. Zatem odwiedzający klienci mogą przeznaczyć cały dzień na to, aby wyruszyć na łowy i zdobyć pierwsze markowe perełki. Jaki rodzaj ubrań można się spodziewać? Wydaje się oczywiste, że ubrania z drugiej ręki. Niekoniecznie! Mogą pojawić się nowe z metką, markowe.

Butik Cyrkularny – jaki jest ich cel?

Można zauważyć, że obecnie moda zrobiła się przyjazna dla środowiska, coraz więcej projektantów mody wybiera jednak materiały ze zrównoważonych upraw. Z drugiej zaś strony na świecie jest dużo niepotrzebnych ubrań, które mogą nadawać się do powtórnego użycia. Dlaczego butik Cyrkularny? Jaki jest jego sens? Jak sama nazwa wskazuje cyrkulacja, oznacza to, że coś krąży, czyli, że wracamy ponownie do czegoś. Zamiast na wysypisko śmieci zużyte ubrania trafiają do takiego miejsca jak Butik Cyrkulacyjny w Bydgoszczy, który jest odpowiedzialny za przywrócenie drugiego życia ubraniom. A te nadają się do założenia lub przerobienia. Warto pamiętać, że nie tylko przyczyniasz się do ochrony środowiska, ale kupując i przekazując ubrania, wspierasz charytatywnie. Zysk ze sprzedaży idzie na pomoc potrzebującym.

Butik Cyrkularny – co wyróżnia na tle pozostałych lumpeksów?

Wchodząc do takiego sklepu, można odczuć profesjonalizm na wysokim poziomie. Klienci są obsłużeni przez ludzi, którzy mają spore pojęcie i doświadczenie związane z modą i ekologią. Oczywiście udzielenie porad modowych oraz skompletowanie całego outfitu jest bezpłatne. Dlatego warto poświęcić trochę więcej czasu na odwiedzenie takiego miejsca jak Butik Cyrkularny. Zwłaszcza że klienci mogą wziąć udział w ciekawych warsztatach, gdzie szczegółowo są omawiane tematy mody cyrkularnej, ekologii. Warto dodać, że do sklepu można oddać wszystkie ubrania, dodatki, które nadają się do codziennego użytku. Jeśli planujecie pozbyć się niepotrzebnych rzeczy ze swojej garderoby, to właśnie butik chętnie przyjmie.

Nie masz czasu, sprawdź szybko w naszej bazie gdziejestlumpeks.pl, nie zastanawiaj się i ruszaj na zakupy.

Źródło: www.focusbydgoszcz.pl

Posted in Z życia lumpiarza.