Centrum Taniej Odzieży

Adres: szkolna 1

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: od 9.00 do 17.00
  • Wtorek: od 9.00 do 17.00
  • Środa: od 9.00 do 17.00
  • Czwartek: od 9.00 do 17.00
  • Piątek: od 9.00 do 17.00
  • Sobota: od 9.00 d0 14.00

Rodzaj zakupu: Kilogram/wycena

Dzień dostawy:

Sposób płatności:

 

Lumpeks Centrum Taniej Odzieży znajduje się na ulicy szkolnej 1 w Kętrzynie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Centrum Taniej Odzieży odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 09.00 do godziny 17.00. W weekendy Centrum Taniej Odzieży jest otwarty jedynie w sobotę od godziny .

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Centrum Taniej Odzieży to zdecydowanie ciekawe miejsce na warmińsko-mazurskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Kętrzyn.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 5,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Centrum Taniej Odzieży to doskonałe miejsce dla zakupów, wszystkie rzeczy są wyeksponowane i pachnące. Mogą pojawić się rzeczy elektroniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.