Dantex. Hurtownia markowej odzieży duńskiej XXL

Porzeczkowa 4

Adres: Gliwice, Porzeczkowa 4

Godziny otwarcia:

  • Pon. 8:00-16:00
  • Wt. 8:00-16:00
  • Śr. 8:00-16:00
  • Czw. 8:00-16:00
  • Pt. 8:00-16:00
  • Sob.

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Dantex. Hurtownia markowej odzieży duńskiej XXL znajduje się na ulicy Porzeczkowej 4 w Gliwicach. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Dantex. Hurtownia markowej odzieży duńskiej XXL odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 16.00. W weekendy Dantex. Hurtownia markowej odzieży duńskiej XXL jest nieczynna.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę i kilogram. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Dantex. Hurtownia markowej odzieży duńskiej XXL to zdecydowanie ciekawe miejsce na śląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Gliwice.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.