Dolce Catana Salon Odzieży Używanej

Ignacego Paderewskiego 9

Adres: Gdańsku, Ignacego Paderewskiego 9

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:00-18:00
  • Wt. 9:00-18:00
  • Śr. 9:00-18:00
  • Czw. 9:00-18:00
  • Pt. 9:00-18:00
  • Sob. 9:00-14:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Dolce Catana Salon Odzieży Używanej znajduje się na ulicy Ignacego Paderewskiego 9 w Gdańsku. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Dolce Catana Salon Odzieży Używanej odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 18.00. W weekendy Dolce Catana Salon Odzieży Używanej jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 9.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Dolce Catana Salon Odzieży Używanej to zdecydowanie ciekawe miejsce na pomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Gdańsk.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.