Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ

Biecka 1

Adres: Gorlice, Biecka 1, Galeria Rondo Center

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 09.00 do 17.00
  • Wtorek od 09.00 do 17.00
  • Środa od 09.00 do 17.00
  • Czwartek od 09.00 do 17.00
  • Piątek od 09.00 do 17.00
  • Sobota od 09.00 do 14.00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ znajduje się na ulicy Bieckiej 1 w Gorlicach. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 17.00. W weekendy Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 9.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ to zdecydowanie ciekawe miejsce na małopolskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Gorlice.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ to najlepszy lumpeks w Gorlicach. Przesympatyczna obsługa, ubrania odpowiednio wyselekcjonowane. Dyskont Odzieżowy TANIA ODZIEŻ to świetne miejsce, jeśli chodzi o promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.