Emi outlet sklep odzież używana i chemia niemiecka

Bulwarowa 1

Adres: Nowy Targ, Bulwarowa 1

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:00-16:00
  • Wt. 9:00-16:00
  • Śr. 9:00-16:00
  • Czw. 9:00-16:00
  • Pt. 9:00-16:00
  • Sob.

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Emi outlet sklep odzież używana i chemia niemiecka znajduje się na ulicy Bulwarowej 1 w Nowym Targu. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Emi outlet sklep odzież używana i chemia niemiecka odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 16.00. W weekendy Emi outlet sklep odzież używana i chemia niemiecka jest nieczynny.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Emi outlet sklep odzież używana i chemia niemiecka to zdecydowanie ciekawe miejsce na małopolskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Nowy Targ.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.