Gwoździej. Sklep z odzieżą używaną

Sienkiewicza 3

Adres: Kolno, Sienkiewicza 3

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:00-17:00
  • Wt. 9:00-17:00
  • Śr. 9:00-17:00
  • Czw. 9:00-17:00
  • Pt. 9:00-17:00
  • Sob. 9:00-15:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostawy: wt.
Sposób płatności: gotówka

Lumpeks Gwoździej. Sklep z odzieżą używaną znajduje się na ulicy Sienkiewicza 3 w Kolnie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Gwoździej. Sklep z odzieżą używaną odbywają się w wtorek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 17.00. W weekendy Gwoździej. Sklep z odzieżą używaną jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 9.00 do 15.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Gwoździej. Sklep z odzieżą używaną to zdecydowanie ciekawe miejsce na podlaskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Kolno.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Gwoździej. Sklep z odzieżą używaną to najlepszy lumpeks w miejscowości Kolno. Świetne panie sprzedawczynie, sporo perełek do wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.