Hurtownia Odzieży Używanej „ANETA”

Kościuszki 196 B

Adres: Ogrodzieniec, Kościuszki 196 B

Godziny otwarcia:

  • Pon. 6:00-14:00
  • Wt. 6:00-14:00
  • Śr. 6:00-14:00
  • Czw. 6:00-14:00
  • Pt. 6:00-14:00
  • Sob. 8:00-13:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Hurtownia Odzieży Używanej "ANETA" znajduje się na ulicy Kościuszki 196B w Ogrodzieńcu. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Hurtownia Odzieży Używanej "ANETA" odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 6.00 do godziny 14.00. W weekendy Hurtownia Odzieży Używanej "ANETA" jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 8.00 do 13.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Hurtownia Odzieży Używanej "ANETA" to zdecydowanie ciekawe miejsce na warmińsko-mazurskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Ogrodzieniec.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dzięki bazie gdziejestlumpkes.pl odkryłam najlepszą hurtownie w Ogrodzieńcu. Polecam hurtownie odzieży używanej „ANETA”, ponieważ pracują tam ludzie, którzy są naprawdę wykwalifikowani i dbają o czystość sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.