Lumpeksy w Maladze – jakie warto odwiedzić?

Odwiedzając takie miejsce jak Malaga, nie wiemy, co się spodziewać. Z jednej strony znana jest głównie z piaszczystej plaży, zabytkowej architektury, z drugiej zaś z nowoczesnych klubów. Jest dużym, popularnym, miastem cenionym przez turystów, ale również to prawdziwy raj, dla tych, którzy kochają modę. Jeśli przechodzenie przez lokalne targi i szukanie urokliwych dodatków w sklepach vintage nie sprawia Tobie problemów, to miejsce przeznaczone jest właśnie dla Ciebie.

Zanim odwiedzisz Malagę przygotowaliśmy listę miejsc, które warto zobaczyć

Chcesz znaleźć coś z lat 90 tych? To Flamingo jest idealne dla ciebie. Większość ubrań jest na wagę, chociaż znajdzie się kilka rzeczy, które posiadają metkę wraz ceną. Można liczyć na obsługę, która w każdej sytuacji służy pomocą. Butik znajduje się przy calle Ollerias 27,

Godziny otwarcia: Pon. – Sob. 10.30 – 14.30, 17.00 – 21.00

Península Vintage Clothing to lokal położony w jednym z najlepszych miejsc w Maladze, w niewielkiej uliczce, obok słynnego muzeum Carmen Thyssen. Sklepie odnajdziesz perełki z minionej epoki, To ubrania dla osób, które dokładnie wiedzą w czym się dobrze czują.

Adres: Calle Mártires 7

Godziny otwarcia: Pon. – Sob. 10.30 -14.30 – 14.30, 17.00 – 21.00

EPOCA Vintage & Second Hand to jeden z najstarszych second handów w Maladze, to jest pierwszy sklep, który otworzono w 1994 roku. Jest doskonałym źródłem stylizacji retro, czy to z czapek, biżuterii, odzieży, akcesoriów czy obuwia.  Produkty są wyjątkowe, z charakterem, głównie skoncentrowane na podkreśleniu Twojego stylu, które sprawią, że staniesz się z kimś oryginalnym i z własnym stylem. Sklepik nie jest duży, chociaż wewnątrz znajdziemy mnóstwo rzeczy.  Spacerując po Maladze, nie jest trudno trafić na ten butik, ponieważ znajduję się w samym centrum, a właściwie przy ulicy Calle Casapalma 9.

Godziny otwarcia: Pon – Sob. 10.30- 14.15, 17.00- 20.30.

Sklepy charytatywne fundacji CUDECA

W urokliwym mieście jakim jest Malaga możesz ubrać się za grosze, Przy okazji robiąc zakupy, wspierasz stowarzyszanie CUDECA, które zajmuje się pacjentami chorymi na raka w zaawansowanym stadium. W sklepie ceny zaczynają się od 0,5 Euro, a oferta jest dość szeroka. Znajdziemy różnego rodzaju odzież, w tym naprawdę zjawiskowe perełki. Decydując się na taki zakup, masz gwarancje, że pieniądze idą na szczytny cel.

Adres: Calle Puerta Nueva 3 oraz Plaza de la Merced 6

Godziny otwarcia: Pon. - Sob. 10:30 - 14:30, 17:00 - 21:00

Posted in Uncategorized, Z życia lumpiarza.