Mega. Hurtownia odzieży używanej. Szwecja, USA

Gimnazjalna 10

Adres: Nakło nad Notecią, Gimnazjalna 10

Godziny otwarcia:

  • Pon. 8:00-14:00
  • Wt. 8:00-14:00
  • Śr. 8:00-14:00
  • Czw. 8:00-14:00
  • Pt. 10:00-14:00
  • Sob.

Rodzaj zakupu: kilogram
Dzień dostawy:
Sposób płatności: gotówka

Lumpeks Mega. Hurtownia odzieży używanej. Szwecja, USA znajduje się na ulicy Gimnazjalna 10 w Nakło nad Notecią. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Mega. Hurtownia odzieży używanej. Szwecja, USA odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 14.00. W weekendy Mega. Hurtownia odzieży używanej. Szwecja, USA jest nieczynna.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Mega. Hurtownia odzieży używanej. Szwecja, USA to zdecydowanie ciekawe miejsce na kujawsko-pomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Nakło nad Notecią.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.