„Modnisia” Hurtownia Odzieży Używanej Urszula Pałuska

Młynarska 1A

Adres: Suwałki, Młynarska 1A

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 09.00 do 17.30 
  • Wtorek od 09.00 do 17.30
  • Środa od 09.00 do 17.30
  • Czwartek od 09.00 do 17.30
  • Piątek od 09.00 do 17.30
  • Sobota od 09.00 do 14.00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostawy:
Sposób płatności: gotówka

Lumpeks "Modnisia" Hurtownia Odzieży Używanej Urszula Pałuska znajduje się na ulicy Młynarska 1A w Suwałkach. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w "Modnisia" Hurtownia Odzieży Używanej Urszula Pałuska odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 17.30. W weekendy "Modnisia" Hurtownia Odzieży Używanej Urszula Pałuska jest otwarta jedynie w sobotę od 9.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

"Modnisia" Hurtownia Odzieży Używanej Urszula Pałuska to zdecydowanie ciekawe miejsce na podlaskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Suwałki.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.