Najlepsze lumpeksy w Bełchatowie

Kupowanie używanych ubrań jest jednym z najlepszych recyklingowych rozwiązań. Dzięki korzystaniu z usług Second Handów ograniczamy  produkcje ubrań, a tym samym przyczyniamy się do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Kolejną zaletą zakupów z drugiej ręki jest to, że możesz zdobyć perełkę jedyną w swoim rodzaju dosłownie za „grosze”. Tym razem skoncentrowaliśmy na mieście Bełchatów. Istnieje sporo fajnych miejsc, gdzie możesz pobuszować i odkryć sporo skarbów, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę sklepów, które warto odwiedzić.

Najlepsze lumpeksy w Bełchatowie – lista sklepów

Do szperania między wieszakami zaprasza lumpeks – VIVE PROFIT, sieć sklepów jest jedną z najbardziej popularnych w Polsce, występują w kliku miastach, w tym Bełchatowie. Sklep znajduje się przy ul. Stanisława Staszica, świetna lokalizacja oraz duży parking dla klientów.  Z pewnością można się spodziewać szerokiego asortymentu, dlatego przygotuj się na to, żeby przeznaczyć trochę więcej czasu, odwiedzając to miejsce. Zanim zawitasz w sklepie, prześledź fanpage VIVE Profit, na którym są zamieszczane regularnie informacje o zbliżających się promocjach i dostawach.

Kolejnym lumpeksem jest Tekstylowo Sklep z odzieżą używaną, który też  jak poprzedni lumpeks należy do  sieci sklepów z odzieżą używaną. Znajduje się przy ul. Czaplinieckiej, otwarty jest od 8.00 do 20.00. Asortyment jest naprawdę zaskakujący, nawet młodzi projektanci mody, tworzący unikatowe kolekcje, korzystają z usług Tekstylowo. Dlaczego warto wybrać ten sklep? Może dlatego, że ubrania są w dobrej jakości, a ceny nie są aż tak wysokie. Trzeba przyznać, że sklep nie przypomina typowego lumpeksu, a obsługa dba o panujący tam klimat.

Już wiesz jakie są najlepsze lumpeksy w Bełchatowie, więc nic innego nie pozostało jak ruszyć w miasto i sprawdzić, który z nich faktycznie zajmie pierwsze miejsce na Twojej liście. Jeśli nie znasz adresu, to wejdź w naszą bazę gdziejestlumpeks.pl i sprawdź.

Będąc w sklepie z odzieżą używaną warto przestrzegać kilka zasad, jeśli zastanawiasz się jakie są, to wejdź i zapoznaj się z naszym artykułem: jak kupować w lumpeksie? 8 najważniejszych porad.

Posted in Z życia lumpiarza.