Najlepsze lumpeksy w Częstochowie

Kupowanie lumpeksach nie jest niczym nowym, tak ostatnia moda na kupowanie w nich zatacza coraz szersze kręgi. Zakupy w sklepach z odzieżą używaną stały się najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, a przy okazji jest to szansa na stworzenie niepowtarzalnego stylu. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych lumpeksów, tym razem w Częstochowie.

Najlepsze lumpeksy w Częstochowie – ranking

Według naszego rankingu pierwsze miejsce zajmuje Galeria Odzieży Używanej. Z pewnością zaskoczy Cię spory asortyment zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Ubrania są wyselekcjonowane i dobrej jakości, często trafiają się nowe z metkami. Klienci chwalą sobie obsługę, jest zawsze chętna do pomocy. W sklepie wystrój i panujący tam klimat wcale nie przypomina typowego lumpeksu. Tak jak nazwa wskazuje  jest to duża galeria, podzielona na kilka działów, w których znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie i rodziny.

Adres: Tomasza Wilsona 20/22, 42-202 Częstochowa

Godziny otwarcia: od poniedziałki do piątku, od 9.00 do 18.00, w soboty od 9.00 do 14.00

Źródło: www.google.com

Drugim wyborem, bardzo polecanym miejscem przez klientów na zdobycie perełek jest Dyskont Modna Tania Odzież, który mieści się na al. Najświętszej Marii Panny w Częstochowie. Znajdziesz tutaj ubrania, akcesoria, a także dodatki do domu za niewielkie pieniądze. Warto śledzić fanpage Dyskont Modna Tania Odzież Częstochowa sklepu, ponieważ dowiesz się o najbliższych wyprzedażach i promocjach.

Adres: al. Najświętszej Marii Panny 27 42-200 Częstochowa

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 16.00, w soboty od 8.00 do 14.00

W Częstochowie przy ulicy Jagiellońskiej oraz przy al. Wolności  zlokalizowane są punkty sprzedaży odzieży używanej – Sortex. Firma funkcjonuje od 1991 roku na rynku. Co możesz się spodziewać w tych sklepach? Z pewnością ubrania z drugiej ręki, wszelkiego rodzaju obuwie dla dorosłych i dla dzieci. Ceny są dość przystępne. Na oficjalnej stronie www.pphusortex.pl znajduje się harmonogram promocji w każdym mieście.

Źródło: www.pphusortex.pl/promocje

Najlepszym miejscem do sprawdzenia czy w naszej miejscowości znajduje się lumpeks z używaną odzieżą jest gdziejestlumpeks.pl. Jest to baza wszystkich lumpeksów w Polsce, która pozawala szybki sposób znaleźć sklep w twojej okolicy.

Posted in Z życia lumpiarza.