Najlepsze lumpeksy w Kołobrzegu – sprawdź ranking

Kupowanie w lumpeksach nie jest niczym nowy, a wręcz bardzo popularny u ludzi w każdym wieku. Już nie wspominając o tym, że robienie w takich sklepach zakupy można sporo zaoszczędzić, znaleźć coś niepowtarzalnego dla siebie i kogoś bliskiego. Jeśli lubisz buszować, nie przeszkadza Ci to, że jest to czasochłonne, to przygotowaliśmy dla Ciebie miały ranking najlepszych lumpeksów w mieście Kołobrzeg.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z poszukiwaniem ubrań w Second Handach, to zapoznaj się na samym początku z naszym artykułem jak kupować w lumpeksie? 8 najważniejszych porad. Jak wiadomo kupowanie w lumpeksie, to jak otwieranie pudełka czekoladek. Nigdy nie wiesz, co Ci się trafi. Dlatego został przygotowany specjalnie dla Ciebie ranking polecanych lumpeksów.

Najlepsze lumpeksy w Kołobrzegu – Lumpeks Rumpix

W naszym rankingu pierwsze miejsce zajmuje Lumpeks o nazwie „ Rumpix”, znajduje się przy ulicy Solnej oraz przy ulicy Armii Krajowej. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty. Dlaczego według nas zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu? Może dlatego, że cały asortyment jest dobrej jakości, wszystko jest wyselekcjonowane. Panie ze sprzedaży są naprawdę sympatyczne i chętnie udzielą jakikolwiek porad. Nowości znajdziecie na fanpagu Rumpix Kołobrzeg.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, od 9.00 do 17.00, w sobotę od 9.00 do 14.00

Adres: Solna 11c, 78-100 Kołobrzeg

Najlepsze lumpeksy w Kołobrzegu – Vestir odzież używana

To znana sieć sklepów z odzieżą używaną w Polsce, która regularnie dostarcza nowe, jakościowe ubrania dla punktów sprzedażowych. Jeden z nich funkcjonuje w Kołobrzegu, w którym pracuje przemiła obsługa, dbająca o czystość oraz dobry klimat w sklepie. Co możesz znaleźć ofercie sklepu? Z pewnością czołowe, światowe marki i unikalne ubrania przede wszystkim bardzo dobrym stanie. Sklep co tydzień organizuje nowe wyprzedaże i informuje o promocjach. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć informacje, to śledź ogólną stroną Vestir.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 18.00, w sobotę od 9.00 do 15.00

Adres: Łupuskiego 26-28, 78-100 Kołobrzeg

Najlepsze lumpeksy w Kołobrzegu – Second Hand From London

Sklep z odzieżą używaną, w którym znajdziesz niemalże wszystko. Cały asortyment jest uporządkowany, wyselekcjonowany. Działa prężnie od 11 lat w tym samym miejscu, czyli przy ul. Armii Krajowej. Drugi punkt, który został niedawno otworzony, znajduje się przy ulicy Budowlanej. Klienci bardzo chwalą to miejsce, może dlatego, że każdy znajdzie dla siebie coś fajnego, dosłownie moda jak z londyńskich ulic.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 09.00 do 18.00, w sobotę od 09.00 do 16.00, w niedziele od 09.00 do 14.00

Adres: 20a 1 Armii Krajowej, Kołobrzeg 78-100

 

Posted in Z życia lumpiarza.