Najlepsze lumpeksy w Szczecinie

Markowe ciuchy za niewielką cenę? Przerzuć się na lumping zamiast shoppingu. Kupowanie w lumpeksach zrobiło się ostatnio mocno na topie, zwłaszcza w Szczecinie. Za chwilę przedstawiamy Ci, jakie lumpeksy warto odwiedzić.

Najlepsze lumpeksy w Szczecinie – ranking

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje Second Hand Second Life , które mieści się na ulicy Joachima Lelewela. Chwytliwa nazwa, ale na tym się nie kończy. Sklep prowadzi swój fanpage na Facebooku, gdzie klienci są informowani o najnowszych dostawach czy też promocjach.

Adres: Joachima Lelewela 8A, 71-141 Szczecin

Godziny otwarcia: od wtorku do piątku, od 10.00 do 18.00, w poniedziałki i soboty od 10.00 do 14.00

Źródło: www.google.com/search

Drugie miejsce zajmuje sklep Wieszaki odzież nowa i używana, mieszczący się na ulicy Jagiellońskiej.  Każdym dniem mamy szansę kupić swój wymarzony ciuch z jeszcze niższą ceną. Możemy liczyć na fachową pomoc ekspedientek, które zawsze chętnie pomogą przy wyborze ubrania.  Sklep aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia nowych „perełek” oraz informuje o nowych dostawach.

Adres: Jagielońska 70a, 70-382

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 9.00- 18.00, w sobotę od 10.00 – 14.00

Kolejnym świetnym sklepem jest London Fashion, który znajduje się na al.  Wyzwolenia. Lumpeks cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami w internecie, co tylko świadczy o tym, że klient będzie zachwycony robiąc zakupy w tym miejscu. Sklep jest podzielony na część damską, męską oraz dziecięcą, co pozwala nam na łatwiejsze przeszukiwanie rzeczy, które nas interesują. Sklep jest otwarty aż do godziny 19, co jest znacznym ułatwieniem dla osób, które są zajęte do godzin popołudniowych.

Adres: aleja Wyzwolenia 33, 71-899 Szczecin

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 9.00 do 19.00, w soboty 9.00 do 15.00, w niedzielę 10.00 do 15.00

Spokojnie, nie zapomnielibyśmy o najmłodszych. Po ubrania dla dzieci warto wybrać się do komisu Świat Dziecka na ulicy Staszica, gdzie czekać na was będzie ogrom oryginalnych rzeczy, ale co ważne są to rzeczy o bardzo dobrej jakości.

Posted in Z życia lumpiarza.