Odzież Na Wagę

Lipowa 2A

Adres: Lidzbark Warmiński, Lipowa 2A

Godziny otwarcia:

  • Pon. 8:30-17:00
  • Wt. 9:00-17:00
  • Śr. 9:00-17:00
  • Czw. 9:00-17:00
  • Pt. 9:00-17:00
  • Sob. 9:00-13:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Odzież Na Wagę znajduje się na ulicy Lipowej 2A w Lidzbarku Warmińskim. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Odzież Na Wagę odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.30 do godziny 17.00. W weekendy Odzież Na Wagę jest otwarty jedynie w sobotę od godziny .

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Odzież Na Wagę to zdecydowanie ciekawe miejsce na warmińsko-mazurskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Lidzbark Warmiński.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 5,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Bardzo długo szukałem najlepszego lumpeksu w Lidzbarku Warmińskim. Dzięki waszej bazie odkryłem Odzież Na Wagę. Super ubrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.