PARIS odzież nowa i używana

Rzeszowskiego 6

Adres: Nowogard, Rzeszowskiego 6

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek nieczynne 
  • Wtorek nieczynne
  • Środa od 10:00 do 17:00
  • Czwartek od 10:00 do 17:00
  • Piątej od 10:00 do 17:00
  • Sobota nieczynne 

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

E-mail: wiolettabaran65@gmail.com

fanpage: www.facebook.com/PARIS-odziez-nowa-i-używana/

Lumpeks PARIS odzież nowa i używana znajduje się na ulicy Rzeszowskiego 6 w Nowogardzie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w PARIS odzież nowa i używana odbywają się w środę.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 10.00 do godziny 17.00. W weekendy PARIS odzież nowa i używana jest nieczynny.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

PARIS odzież nowa i używana to zdecydowanie ciekawe miejsce na zachodniopomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Nowogard.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 4,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Jestem stała klientką lumpeksu PARIS odzież nowa i używana, uwielbiam tam robić zakupy. Uważam, że to najlepszy lumpeks w Nowogardzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.