Poznaj najlepsze second handy w Budapeszcie

Odwiedzając stolicę Węgier, istnieje sporo sklepów z odzieżą z drugiej ręki, które przeniosą Was z powrotem do minionej epoki. Dlatego przygotowaliśmy  listę miejsc, gdzie znajdziecie upragnione perełki.

Jajcica

To sklep, który oferuje fajne rzeczy z drugiej ręki. Możecie się spodziewać ogromny wybór skórzanych kurtek, spodni, toreb, a nawet suknie ślubne. Ma zaskakującą ilość ukrytych zakamarków, kryjących więcej niespodzianek, takich jak płaszcze, garnitury i jeszcze więcej butów. Jajcica, stare imperium znajdziecie przy ulicy Szondi, niedaleko dworca kolejowego Nyugati.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 10.00 – 18.00, sobota 10.00 – 14.00

Adres: 1063 Budapest, Szondi utca 58

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jajcica (@jajcicabolt)

Humana Vintage Corvin

To popularna sieć sklepów z odzieżą z drugiej ręki na Węgrzech. W samym Budapeszcie znajdziecie 2 butiki Vintage. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór różnych fasonów odzieży dziecięcej i sportowej, akcesoriów (torebki i paski). Humana poszerzyła swoją działalność, otwierając sklep internetowy,  oferując możliwość zakupów online. Także zamówienia możecie dokonać na stronie: www.think2.eu.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, 9.00 do 20.00, w sobotę 10.00 – 16.00, niedziele 10.00 -16.00.

Adres: Budapest, József krt. 74, 1085

 

Konfekció

Vintagowy butik znajduje się na Palcu Kata Rákóczi w Oltai. Jest to miejsce kultowe, ponieważ był jedną z sił napędowych odnowy obszaru. Jeśli sprawia wam radość grzebanie stercie ubrań, to z pewnością ten właśnie sklep jest dla was. Asortyment Konfekció zmienia się każdego dnia. Dlatego, jest duża szansa, że znajdziemy element garderoby z bardzo interesującą historią. Na przykład torebkę ze wzorem Jezusa lub legendarne kolczyki z muszlą z namalowanym na nich Michaelem Jacksonem. Jest naprawdę sporo skarbów, dlatego przychodząc do tego miejsca, należy poświęcić dużo czasu.

Godziny otwarcia: od środy do piątku, 14.00 – 19.00, sobota 14.00 – 17.00

Adres: Víg u. 20, Budapest, 1084

Posted in Uncategorized, Z życia lumpiarza.