Second Hand Bielsk Podlaski

Mickiewicza 49

Adres: Bielsk Podlaski, Mickiewicza 49

Godziny otwarcia:

  • Pon. 8:00-18:00
  • Wt. 8:00-17:00
  • Śr. 8:00-17:00
  • Czw. 8:00-17:00
  • Pt. 8:00-17:00
  • Sob. 8:00-16:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostawy:
Sposób płatności: gotówka

Lumpeks Second Hand Bielsk Podlaski znajduje się na ulicy Mickiewicza 49 w Bielsku Podlaskim. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Second Hand Bielsk Podlaski odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 17.00. W weekendy Second Hand Bielsk Podlaski jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 8.00 do 16.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Second Hand Bielsk Podlaski to zdecydowanie ciekawe miejsce na podlaskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Bielsk Podlaski.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 5,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Bardzo polecam to miejsce, dlatego, że towar jest bardzo dobrej jakości, ceny są zachwycające, dużo promocji, każdy poniedziałek nowa dostawa ubrań. Second Hand Bielsk Podlaski to jedyny, najlepszy lumpeks w Bielsku Podlaskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.