Second Hand From London

Władysława Bartoszewskiego 14

Adres: Szczecinek, Władysława Bartoszewskiego 14

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:00-17:00
  • Wt. 9:00-17:00
  • Śr. 9:00-17:00
  • Czw. 9:00-17:00
  • Pt. 9:00-17:00
  • Sob. 9:00-14:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Second Hand From London znajduje się na ulicy Władysława Bartoszewskiego 14 w Szczecinku. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Second Hand From London odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 17.00. W weekendy Second Hand From London jest otwarty jedynie w soboty od godziny 9.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Second Hand From London to zdecydowanie ciekawe miejsce na zachodniopomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Szczecinek.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 5,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Second Hand From London to najlepszy lumpeks w Szczecinku. Duży sklep z ogromnym wyborem ubrań, dostawa we wtorki. Naprawdę warto, bo można trafić na okazałe „perełki” .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.