Second handy w Barcelonie

Hiszpanie uwielbiają się ubierać i podążać za najnowszymi trendami. Znane jest im dobrze powiedzenie, że moda wraca jak bumerang. Dlatego wybierają alternatywne miejsca, gdzie mogą znaleźć sporo magicznych perełek z minionej epoki. Jeśli planujesz odwiedzić tętniące życiem miasto i zainspirować się trendami , to wybraliśmy dla Ciebie specjalnie trzy sklepy, gdzie z pewnością odnajdziesz swój look.

Flamingos Vintage Kilo

Flamingos Vintage Kilo jest pierwszym w Hiszpanii butikiem, który specjalizuje się w sprzedaży amerykańskiej odzieży vintage, wyselekcjonowanej przez ekspertów mody. Co możesz się spodziewać? Kolekcje z lat 80 tych, z bluzkami, szortami, dżinsami, niesamowite sukienki z lat 70 tych, hawajskie koszule, t- shirty NBA i wiele innych perełek. Ceny są ustalane na podstawie wagi.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, 11.00 do 21.00,

Adres: Carrer de Ferlandina, 20, 08001 Barcelona

Holala!

W Barcelonie znajdują się dwa sklepy pod tą nazwą, które głównie specjalizują się w sprzedaży odzieży używanej. Obsługa ma spore doświadczenie w dziedzinie odzieży vintage. Co można znaleźć? Tutaj zaskoczy cię ogromny wybór kurtek, kapeluszy, pasków oraz mebli w stylu vintage. Jeśli studiujesz i posiadasz dokument potwierdzający ważność, to przysługuje Tobie 10 % zniżki na zakupy w tym sklepie. Odwiedzając ten fajny sklep z używanymi rzeczami, możesz rozpocząć poszukiwanie skarbów i znaleźć przedmioty, których nie posiada nikt z Twoich rówieśników.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, 11.00 do 21.00, w niedziele od 12.00 do 15.30, 16.30 do 20.00

Adres:  Carrer dels Tallers, 73, 08001 Barcelona i Carrer de Valldonzella, 6, 08001 Barcelona

Humana Vintage

Sieć sklepów Humana specjalizują się w sprzedaży odzieży używanej, a zyski są przeznaczone na cele charytatywne. Jeśli chcesz w jakiś sposób pomoc, to zrób zakupy właśnie w tych sklepach. Z pewnością zaskoczy szeroki asortyment odzieży, akcesoriów z drugiej ręki. Można trafić na oryginalne perełki z dawnych dekad.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty, 10.00 do 21.00, w niedzielę od 12.00 do 21.00

Adres: Humana, Av. de Francesc Cambó, 30-36, 08003 Barcelona

Posted in Z życia lumpiarza.