Sklep z Odzieżą Używaną i Przeróbki Krawieckie Krystyna Wysokińska

Kołobrzeska 18

Adres: Olsztyn, Kołobrzeska 18

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:00-17:00
  • Wt. 9:00-17:00
  • Śr. 9:00-17:00
  • Czw. 9:00-17:00
  • Pt. 9:00-17:00
  • Sob. 9:00-12:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Sklep z Odzieżą Używaną i Przeróbki Krawieckie Krystyna Wysokińska znajduje się na ulicy Kołobrzeskiej 18 w Olsztynie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Sklep z Odzieżą Używaną i Przeróbki Krawieckie Krystyna Wysokińska odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 17.00. W weekendy Sklep z Odzieżą Używaną i Przeróbki Krawieckie Krystyna Wysokińska jest otwarte jedynie w sobotę od godziny 9.00 do 12.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Sklep z Odzieżą Używaną i Przeróbki Krawieckie Krystyna Wysokińska to zdecydowanie ciekawe miejsce na warmińsko-mazurskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Olsztyn.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.