Używane rzeczy w Decathlonie – jak kupić?

Ekologiczne marki starają się wprowadzić radykalne zmiany dla dobra środowiska. Takim wielkim przedsięwzięciem jest otwarcie  2nd Life” w DecathlonieTo nowość, która zaskoczyła wszystkich! Zatem jak kupić używane rzeczy w Decathlonie 

Decathlon jest drugim, co do wielkości producentem artykułów sportowych, który postanowił wprowadzić nową koncepcje – drugie życie produktom w ramach usługi 2nd Life.  Na czym polega taki projektGłównie skupia się na sprzętach, które już nie są nowe, ale wciąż posiadają dużą wartość. Po odpowiednim sprawdzeniu i serwisowaniu ponownie trafiają do sprzedaży.

Używane rzeczy w Decathlonie – jak kupić? 

Zastanawiasz się jak zdobyć takie perełki? To proste! Wchodzisz na stronę secondlife.decathlon.pl lub korzystasz ze stacjonarnego sklepu. Dostępne sprzęty znajdziesz w dedykowanej strefie. Każdy produkt jest oznakowany etykietą, na której możesz zobaczyć informacje o pochodzeniu i ewentualnych uszkodzeniach.  

W przypadku, gdy klienci chcą się pozbyć na przykład rowerów, ponieważ zawadzają w piwnicach, obecnie Decathlon daje możliwość odkupienia ich, nadając im ponownie drugie życie. Jak wygląda procedura? Jeśli faktycznie stary sprzęt zajmuje dużo miejsca i wiesz, że na 100 procent nie będziesz go  używał, to zarejestruj go na stronie, a następnie zanieś do wyceny w wybranym przez siebie oddziale. Od strony sprzedawcy sprzęt zostanie zweryfikowany i wyceniony. Proponowaną kwotę można odebrać w postaci kuponu do sklepu bądź trafi na konto bankowe.  

Czy z takiej usługi można skorzystać w każdym Decathlonie w Polsce?

 Odpowiedź brzmi: TAK! Już od lipca tego roku można skorzystać z takiej usługi w każdym sklepie! 

Dodatkowo Decathlon w swojej ofercie wprowadził możliwość wypożyczenia sprzętu. W celu rezerwacji wystarczy wejść na stronę rent.decathlon.pl, wybrać produkt oraz termin wyjazdu, na który będziemy potrzebowali dodatkowe wyposażenie. 

Źródło: www.branzafitness.com 

Posted in Z życia lumpiarza.