Word Fashion Odzież Nowa I Używana

Kolejowa 3

Adres: Ostrów Wlkp, Kolejowa 3

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:00-17:00
  • Wt. 9:00-18:00
  • Śr. 9:00-18:00
  • Czw. 9:00-18:00
  • Pt. 9:00-18:00
  • Sob. 9:00-14:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Word Fashion Odzież Nowa I Używana znajduje się na ulicy Kolejowej 3 w Ostrowie Wielkopolskim. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Word Fashion Odzież Nowa I Używana odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.00 do godziny 18.00. W weekendy Word Fashion Odzież Nowa I Używana jest otwarta w sobotę od godziny 9.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Word Fashion Odzież Nowa I Używana to zdecydowanie ciekawe miejsce na wielkopolskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Ostrów Wlkp.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(1 średnia głosów: 5,00 z 5)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dzięki za namiar Word Fasion Odzież Nowa I Używana, super ceny, klimat. Polecam to miejsce, zwłaszcza, jeśli szukacie kurtek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.