Najlepsze lumpeksy w Warszawie

Stolica to nie tylko luksusowe sklepy, ale też i wyjątkowe lumpeksy. Warszawa daje naprawdę wiele możliwości entuzjastom mody i odzieży z drugiej ręki. Gdzie, zatem wybrać się na zakupy w Warszawie? Które second handy pozwalają na upolowanie markowych ubrań w niskiej cenie? Który warszawski lumpeks jest najlepszy? 

Lumpeksy – Warszawa 

Jak znaleźć najlepsze lumpeksy? Warszawa niewątpliwie zachęca do eksperymentowania z modą. Na jej mapie znajdziemy wiele sklepów z używaną odzieżą, a miłośnicy stylu vintage (i nie tylko) znajdą w nich prawdziwe perełki. Dlatego niezależnie od tego, czy szukasz bardziej zrównoważonych sposobów na odświeżenie swojej garderoby, czy też poszukujesz oryginalnych ubrań – w Warszawie jest mnóstwo wspaniałych miejsc, w których można kupić odzież z drugiej ręki. Od ubrań na wagę po tanie ubrania w stylu vintage – nasz ranking pomoże Ci znaleźć najlepsze lumpeksy w Warszawie. Poniżej wymieniamy miejsca, które cieszą się najlepszymi rekomendacjami dotychczasowych klientów. 

Najlepsze lumpeksy w Warszawie – ranking 

Według nas pierwsze miejsce w rankingu na najlepsze lumpeksy – Warszawa, zajmuje GEMMA – odzież na wagę. W sklepie znajdziesz sprzedawane na wagę używane ubrania i akcesoria dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Odzież w tym lumpeksie jest zdecydowanie lepszej jakości niż w większości second handów. Co więcej, w można w nim znaleźć dużo nieużywanych rzeczy. Atutem jest miła obsługa oraz to, że lokal jest przestrony i klimatyzowany. A klienci mają do dyspozycji 3 przymierzalnie. 

Adres: Grójecka 81/87, 02-094 Warszawa 

Godziny otwarcia: od wtorku do piątku, od 9.00 do 20.00, w soboty od 9.00 do 14.00 

Drugim polecanym przez klientów miejscem jest Gwoździej. S.j. Sklep z odzieżą używaną, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki odzieżowe za niewielkie pieniądze. 

Adres: Krasnobrodzka 11, 03-214 Warszawa 

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 19.00, w soboty od 10.00 do 14.00 

Kolejnym miejscem, które warto odwiedzić jest Szmizjerka. Lumpeks ten znajduje się na ulicy Grójeckiej w Warszawie i jest bezpretensjonalnym sklepem z używaną odzieżą męską i damską sprzedawaną na wagę. Klienci, którzy chcą zweryfikować cenę i sprawdzić to, czy dany zakup się opłaca mają do dyspozycji wagę kontrolną. 

Adres: Grójecka 72, 02-359 Warszawa 

Godziny otwarcia: od wtorku do piątku, od 10.00 do 19.00, w soboty od 10.00 do 14.00 

Najlepszym miejscem do sprawdzenia czy w danej miejscowości znajduje się lumpeks z używaną odzieżą jest portal gdziejestlumpeks.pl. Jest to baza wszystkich lumpeksów w Polsce, która pozawala szybki sposób znaleźć sklep w twojej okolicy. 

Posted in Z życia lumpiarza.