Fajna Szafa Lądek-Zdrój

Adres: Rynek 29, Lądek-Zdrój 

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 10.00 do 17.00 
  • Wtorek od 10.00 do 17.00 
  • Środa od 9.00 do 17.00 
  • Czwartek od 10.00 do 17.00 
  • Piątek od 10.00 do 17.00 
  • Sobota od 9.00 do 13.00 
  • Niedziela zamknięte 

Fanpage: www.facebook.com/Fajna-Szafa-Lądek-Zdroj/ 

Rodzaj zakupu:

Dzień dostawy:

Rodzaj płatności: karta/gotówka 

Źródło: facebook.com 

Lumpeks Fajna Szafa Lądek-Zdrój znajduje się na ulicy Rynku 29 w Lądku Zdroju. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Fajna Szafa Lądek-Zdrój odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 10.00 do godziny 17.00. W weekendy Fajna Szafa Lądek-Zdrój otwarty jedynie w sobotę od godziny 09.00 do 13.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Fajna Szafa Lądek-Zdrój to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Lądek Zdrój.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dzięki za namiar, powiem szczerze, że Fajna Szafa w Lądku Zdroju jest świetnym miejscem, jeśli chodzi o zakupy. Ubrania są dobrej jakości, czasem trafiają się znane marki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.