Italia Hurtownia Odzieży używanej

Adres: Św. Huberta 12, Wrocław

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek od 8.00 do 20.00
  • Wtorek od 8.00 do 20.00 
  • Środa od 8.00 do 20.00 
  • Czwartek od 8.00 do 20.00 
  • Piątek od 8.00 do 20.00 
  • Sobota od 8.00 do 20.00 
  • Niedziela od 8.00 do 20.00 

Rodzaj zakupu:

Dzień dostawy:

Sposób płatności: gotówka/ karta

Strona internetowa: italia-hurtownia.business.site

 

 

Lumpeks Italia Hurtownia Odzieży używanej znajduje się na ulicy Św. Huberta 12 w Wrocławiu. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Italia Hurtownia Odzieży używanej odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 20.00. W weekendy Italia Hurtownia Odzieży używanej jest otwarty w sobotę i niedzielę od 08.00 do 20.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Italia Hurtownia Odzieży używanej to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Wrocław.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Dziękuję za namiar do Italia Hurtownia Odzieży używanej. Byłam tam wczoraj i jest tam super wybór. To najlepszy lumpeks we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.