Jakie są najlepsze secondhandy online?

Jakie są najlepsze secondhandy online? Kupowanie ubrań z drugiej ręki w czasach pandemii jest coraz trudniejsze. Stacjonarne sklepy są czynne tylko w określonych godzinach, a kolejki od drzwi są naprawdę długie. Zainteresowanie ofertą secondhandów z roku na rok rośnie, więc jak kupować bez wychodzenia z domu?

Secondhandy w internecie

Dużo sklepów stacjonarnych na czas pandemii przeobraziło się w lumpeksy internetowe, które z pewnością lepiej się sprawdzają w poszukiwaniu „perełek”.
Niestety ceną za ogromny wybór jaki oferują nam stacjonarne lumpeksy jest konieczność przejrzenia góry ubrań. Przez to część klientów rezygnuje z odwiedzania takich miejsc. Dlatego Secondhand online jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, nie mających cierpliwości w poszukiwaniu wymarzonych kreacji.
Klient w domowym zaciszu ma okazje przejrzeć oferty na ekranie telefonu czy tablecie. Zakupy odzieży używanej online praktycznie niczym się nie różnią od zakupów online w „sieciówkach”,cała procedura zamówienia jest taka sama, tylko nieco tańsza.
Secondhandy online to też doskonała opcja dla ludzi zapracowanych lub ceniących swój czas. Odzież na stronie jest posegregowana do odpowiednich kategorii takich jak rozmiar, nowości i promocje, dzięki temu klient może bezstresowo dokonywać zakupy.

Oto lista polecanych secondhandów online:

„Drugi obieg”  to sklep internetowy z ubraniami z drugiej ręki, ukierunkowany na ekologiczne rozwiązania. Strona w swojej ofercie posiada unikatowe sukienki vintage i nie tylko.

Kolejnym fenomenem jest kwietna.com. Tutaj znajdziemy ubrania markowe w dość przystępnych cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o promocjach to zapisz się do fanpaga na Facebooku.

inspired.sklep.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko. Począwszy od ubrań skończywszy po same artykuły do domu.

Dlaczego warto kupować w secondhandach online?

Kupując używane ubrania online, mamy więcej czasu, aby zaplanować naszą garderobę. Dzięki researchu i dokonaniu wyboru ubrań, możemy porównać odzież widoczną na zdjęciach z zawartością garderoby. Po drugie nie musisz przepychać się w tłumie, czy buszować między wieszakami. Wystarczy, że wejdziesz na stronkę, klikniesz w interesującą Cię kategorię ubrań i znajdziesz coś niepowtarzalnego. Po trzecie ubierasz się w lumpeksie to wspierasz ekologię. Sklepy online dają niepowtarzalną okazje, po to by wykorzystać kreatywnie ubrania i przerobić je w same „cudeńka”. Drzwi do twojej wyobraźni stoją otworem, a matka ziemia Tobie to wynagrodzi.
Świat trendów odzieżowych jest na tyle rozwinięty, że możemy znaleźć szeroką ofertę ubrań w każdym fasonie czy w kolorze. Dlatego kupowanie markowych ubrań w galeriach handlowych jest dość meczące i nadwyręża naszą kieszeń.

Lumpeks online to świetna alternatywa dla tradycyjnych zakupów, dlatego niedawno pojawiła się  apliakcja na telefon – Vinted.  Nowość, która zaskoczyła wiele ludzi swoją funkcjonalnością w czasach pandemii. W każdej w wolnej chwili możesz bez wychodzenia z domu wymienić swoja całą garderobę.

Zastanawiasz się gdzie znajduje się lumpeks w twojej okolicy? Wejdź na największą bazę w Polsce – Gdziejestlumpkes.pl.

Źródło: smoglab.pl

Posted in Moda, Sklepy, Z życia lumpiarza.