K&K – Hurtownia odzieży używanej niemieckiej, odzież używana Anglia, hurt Bydgoszcz

Piękna 13

Adres: Bydgoszcz, Piękna 13

Godziny otwarcia:

  • Pon. 8:00-18:00
  • Wt. 8:00-18:00
  • Śr. 8:00-18:00
  • Czw. 8:00-18:00
  • Pt. 8:00-18:00
  • Sob. 8:00-14:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostawy:
Sposób płatności: gotówka

Lumpeks K&K - Hurtownia odzieży używanej niemieckiej, odzież używana Anglia, hurt Bydgoszcz znajduje się na ulicy Pięknej 13 w Bydgoszczy. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w K&K - Hurtownia odzieży używanej niemieckiej, odzież używana Anglia, hurt Bydgoszcz odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 18.00. W weekendy K&K - Hurtownia odzieży używanej niemieckiej, odzież używana Anglia, hurt Bydgoszcz jest otwarty w sobotę od 8.00 do 14.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

K&K - Hurtownia odzieży używanej niemieckiej, odzież używana Anglia, hurt Bydgoszcz to zdecydowanie ciekawe miejsce na kujawsko-pomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Bydgoszcz.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.