Kumpela – SECOND HAND – odzież używana

Kopernika 19

Adres: Wejherowo, Kopernika 19

Godziny otwarcia:

  • Pon. 9:30-17:00
  • Wt.
  • Śr. 9:30-17:00
  • Czw. 9:30-17:00
  • Pt. 9:30-17:00
  • Sob. 9:00-13:00

Rodzaj zakupu:
Dzień dostaw:
Rodzaj płatności: gotówka

Lumpeks Kumpela - SECOND HAND - odzież używana znajduje się na ulicy Kopernika 19 w Wejherowie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Kumpela - SECOND HAND - odzież używana odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 9.30 do godziny 17.00. W weekendy Kumpela - SECOND HAND - odzież używana jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 9.00 do 13.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką.

Kumpela - SECOND HAND - odzież używana to zdecydowanie ciekawe miejsce na pomorskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Wejherowo.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.