MANHATTAN HURT- hurtownia odzieży używanej z USA oraz Wielkiej Brytanii

Hurtownia odzieży używanej Legnica

Adres: aleja Rzeczypospolitej 51/53, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: od 8.00 do 18.00
  • Wtorek: od 8.00 do 18.00
  • Środa: od 8.00 do 18.00
  • Czwartek: od 8.00 do 18.00
  • Piątek: od 8.00 do 18.00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Telefon kontaktowy: 602688980

 

 

Lumpeks MANHATTAN HURT- hurtownia odzieży używanej z USA oraz Wielkiej Brytanii znajduje się na ulicy alei Rzeczypospolitej 51/53 w Legnicy. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w MANHATTAN HURT- hurtownia odzieży używanej z USA oraz Wielkiej Brytanii odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 18.00. W weekendy MANHATTAN HURT- hurtownia odzieży używanej z USA oraz Wielkiej Brytanii jest nieczynne.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

MANHATTAN HURT- hurtownia odzieży używanej z USA oraz Wielkiej Brytanii to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskiej mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Legnica.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.