Najlepsze lumpeksy w Białej Podlaskiej

Co roku mierzymy się z tym samym problemem. Nowy sezon, a my znów potrzebujemy nowych ubrań, ponieważ albo coś zniszczyliśmy, albo nie pasują nam rozmiarowo, lub najzwyczajniej w świecie – hity z zeszłego roku nie są już modne. Kupno nowych ciuchów, nie dość, że wiąże się ze sporymi wydatkami to zdecydowanie nie jest eko, a my chcemy być eko. Jesteśmy coraz bardziej świadomi nadmiernego konsumpcjonizmu. Sprawdź jakie są najlepsze lumpeksy w Białej Podlaskiej i postaw na zakupy w lumpeksie.

Najlepsze lumpeksy w Białej Podlaskiej – po czym poznać ten dobry lumpeks?

Kiedyś wydawało nam się, że kupowanie w lumpeksach to żaden powód do dumy. Wręcz przeciwnie! Możliwość posiadania unikalnych ubrań, których na pewno nie zobaczymy na ulicy, oraz świadomość, że pomagamy planecie to wystarczająco dużo, by móc się z tym dumnie obnosić. Sklepów z odzieżą używaną przybywa z dnia na dzień, ale jak wybrać ten odpowiedni? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie, ponieważ jest kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę, m.in. możliwość, że nawet z najlepszego lumpeksu możemy wrócić z pustymi rękoma, ponieważ czasem po prostu może nam coś nie wpaść do oka. Kolejną rzeczą na jaką możemy zwrócić uwagę to kraj pochodzenia. Ciuchy z Irlandii oraz Anglii to towar bardzo dobrej jakości, w lumpeksach które mają towar właśnie z tych krajów, na pewno znajdziemy sporo ubrań damskich, męskich czy tez dziecięcych. Sklepy z odzieżą ze Szwajcarii to pewność, że będziemy mogli wyszukać pośród sklepowych półek sporo tanich ciuchów przeznaczonych na wyprawy górskie. Zobacz jakie są najlepsze lumpeksy w Białej Podlaskiej i przekonaj się na własnej skórze!

Najlepsze lumpeksy w Białej Podlaskiej – lista ulubionych sklepów

Pierwszym sklepem, który chcielibyśmy wyróżnić jest UBIERAM – Tania Odzież, który mieści się na ulicy Ignacego Kraszewskiego. Zakupów można dokonać już od godziny 9 do 17 lub 18. Po czym poznać, że to jeden z lepszych lumpeksów? Po dbałości o klienta. Przeceny w tym sklepie są zniewalające! W poniedziałek są obniżki na cały asortyment aż do 70%, we wtorki zapłacimy jedynie 3zł za sztukę. W środę czeka na nas dostawa całkowicie nowego towaru, natomiast w kolejne dni możemy się spodziewać obniżek w przedziale 15-70%. Dodatkowo klienci już po pierwszych zakupach mają możliwość założenia karty stałego klienta, która po uzbieraniu konkretnej sumy umożliwia nam wypłacenie bonów do zrealizowania w sklepie. Polecamy zajrzeć na Facebooka tego sklepu, w celu śledzenia najnowszych promocji.

Kolejnym sklepem, do którego warto zajrzeć jest Texpol – Odzież Używana, przy alei Tysiąclecia. Klienci szczególnie sobie cenią dobry kontakt z pracownikami sklepu, którzy na miejscu zawsze chętnie pomogą wybrać odpowiedni ubiór.

Innym sklepem jest Sprzedaż Odzieży Używanej – Bancarzewski J. mieszczący się na ulicy Witorskiej, niedaleko targowiska miejskiego. Jeśli wybierasz się na zakupy to koniecznie zatrzymaj się przy tym lumpeksie!

Jeżeli nie uwzględniliśmy jakiegoś second handu, który powinien znaleźć się na tej liście dodaj go w zakładce DODAJ SKLEP i stwórzmy wspólnie idealny ranking odnośnie tego, jakie są najlepsze lumpeksy w Białej Podlaskiej.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.