Najlepsze lumpeksy w Białymstoku – gdzie kupować

W ostatnim czasie bardzo mocno zwiększyła się popularność lumpeksów. Nic dziwnego, ponieważ kupowanie w sklepach z odzieżą używaną jest eko, a my chcemy być eko i nie jest to ich jedyna zaleta. Przede wszystkim cena, a co łączy się z niską ceną – radość z wyszukanej perełki.

Lumpeksy w Białymstoku – oryginalność wśród innych

Kupowanie ubrań w popularnych sieciówkach, wiąże się z posiadaniem odzieży jak większość ludzi, których mijamy na ulicy. W lumpeksach mamy pewność posiadania oryginalnych ciuchów, o których nawet nam się nie śniło. Lumpeksy w Białymstoku cieszą się wysokim asortymentem modnych, oryginalnych ciuchów. Wchodząc do jednego ze sklepów, o których mowa będzie w naszych poleceniach jest gwarancją, posiadania unikatowego outfitu.

Najlepsze lumpeksy w Białymstoku – polecenia.

Pierwszym polecanym przez nam lumpeksem w Białymstoku jest Wieszak, mieszczący się na ulicy Swobodnej. Przede wszystkim musimy pochwalić za możliwość płatności kartą. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się rozczarować przed kasą, kiedy okazało się, że nie masz ze sobą gotówki, aby móc zapłacić. W Wieszaku to żaden problem, dodatkowo sklep czynny jest już od godziny 8. Jakie może być lepsze rozpoczęcie dnia jak nie zakupy? Na miejscu czeka na nas szeroki asortyment wyselekcjonowanej odzieży z Anglii. Co poniedziałek w sklepie jest wymieniany towar, natomiast w sobotę można zakupić ciuchy z rabatem aż do 70%. Polecamy zaglądać na ich stronę internetową na Facebooku, gdzie klienci na bieżąco są informowani o najnowszych dostawach czy promocjach.

Kolejnym sklepem, do którego warto zajrzeć jest Na Wieszaku, na ulicy Ciepłej. W tym lumpeksie, podobnie jak we wcześniejszym, zakupów możemy dokonać już od wczesnych godzin porannych. Dodatkowo klienci chwalą przemiła obsługę, która zawsze z chęcią pomoże przy wyborze idealnego ciuchu właśnie dla Ciebie.

Fani retro, nie przejdą obojętnie obok sklepu Retro, który jest sieciówką w Białymstoku i możemy go spotkać m.in. na ulicy Białostoczek. Na miejscu czeka na nas wyselekcjonowany asortyment z bezpośredniego importu z Anglii, Irlandii, Szwecji, Danii czy Niemiec. Oprócz odzieży damskiej, męskiej czy dziecięcej, możemy kupić sporo dodatków do domu, buty i biżuterię. Dostawy nowego towaru są we czwartki, natomiast w poniedziałek towar jest przeceniony aż o 50%, a we wtorek zapłacisz symboliczne 2zł za sztukę.

Jeśli prowadzisz lumpeks, który warto odwiedzić, dodaj go śmiało do naszej listy w zakładce DODAJ SKLEP.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.