Najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy

Czy kiedykolwiek myślałeś o wdrażaniu zasady zero waste w życie? Nie trzeba od razu wywracać wszystkiego wokół siebie do góry nogami. Zacznij stosować kilka zasad, a planeta Ci za to podziękuje. Pewnie stawiasz sobie pytanie, to o co chodzi w tym całym zero waste? Odmawiaj, ograniczaj, wykorzystuj ponownie, segreguj i kompostuj. Mamy świadomość jak ciężkie mogą być początki, ale spróbujemy Ci rozjaśnić jak w łatwy sposób wprowadzać tą zasadę w życie.

Lumpeksy w Bydgoszczy – punkt trzeci: wykorzystuj ponownie.

Wyjaśniliśmy już sobie co to jest zero waste, ale jak zacząć zmieniać swoje nawyki życiowe? Dasz wiarę, że dzięki zakupom w lumpeksie spełniasz dwie zasady? Ograniczasz konsumpcjonizm i wykorzystujesz ponownie. Aż się buzia cieszy ze świadomością, jak w łatwy sposób można pomóc planecie. Przeciwdziałaj zaśmiecaniu środowiska, poznaj jakie są najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy i kup ubrania z drugiej ręki.

Najlepsze Lumpeksy w Bydgoszczy – ranking.

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje sklep Biga mieszczący się na ulicy Wojska Polskiego. Bardzo dużym plusem robienia zakupów w tym sklepie, jest możliwość płatności kartą oraz gotówką, jak i godziny otwarcia. Lumpeks otwarty jest już od godziny 9 do 18. Biga to znana sieć sklepów z odzieżą używaną, zatem jeśli przypadnie Ci do gustu, masz szansę na zrobienie zakupów w tym sklepie, nie tylko w Bydgoszczy. Towar jest wyceniony, co oznacza że ciuchy mogą być odrobinę droższe niż te kupione na wagę, ale za to sprzedawane są ubrania wyższej jakości, w bardzo dobrym stanie. Warto obserwować stronę internetową sklepu, jak i prowadzony przez nich fanpage na Facebooku. Na stronach umieszczane są informacje o najnowszych dostawach jak i promocjach.

Kolejnym sklepem zajmującym podium w naszym rankingu, jest również znana sieć sklepów z odzieżą używaną VIVE PROFIT, na ulicy Chodkiewicza. W Vive podobnie jak w sklepie Biga, zakupy można robić już od wczesnych godzin. W piątki następuje całkowita wymiana towaru na nowy. Warto w tym dniu rozejrzeć się co wpadło nam do oka, a następnie polować na daną rzecz w najbliższych dniach, aby kupić ją za możliwie najniższą cenę. Kolejnym plusem tego sklepu jest możliwość kupowania towaru na torby, ale uwaga! Tylko w czwartki.

Fot. Screenshot: www.google.com/maps/place/BIGA+Odzie%C5%BC+u%C5%BCywana+Second+hand/

Innym sklepem, który warto polecić jest Grosik, mieszczący się na ulicy Ku Wiatrom. Jeśli idąc do lumpeksu, zdarzało Ci się wracać podirytowanym bałaganem, zapewniamy że z Grosika każdy mógłby brać przykład. Starannie rozmieszczony towar ułatwia zakupy i sprzyja pojawieniu się w sklepie po raz kolejny. W końcu kto nie odwiedzi sklepu, z którym ma dobre wspomnienia. W tym ciucholandzie czeka na nas ogrom markowej odzieży w bardzo niskich cenach. Dodatkowo warto obserwować ich stronę na Facebooku, gdzie klienci informowani są o najnowszych promocjach.

Fot. Screenshot: www.facebook.com/Sklep-Grosik-Bydgoszcz-Ku-Wiatrakom-1661908490774845/

Dla kobiet w ciąży oraz najmłodszych klientów, polecamy sklep Brzusiowo, na ulicy Gdańskiej. Kobiety w ciąży coraz chętniej sięgają po ciuchy do lumpeksów, mając świadomość że za długo im nie posłużą, ze względu na wzrost lub spadek wagi. To samo tyczy się najmłodszych klientów, którzy rosną jak na drożdżach, tak więc jaki jest sens wydawania kilkuset złotych na odzież, która posłuży na kilka miesięcy? Odwiedź Brzusiowo, skorzystaj z ich promocji i kup markową odzież, wysokiej jakości z drugiej ręki!

Jeśli nie dodaliśmy lumpeksu o którym warto było wspomnieć, zrób to dodaj go do naszej bazy w zakładce DODAJ SKLEP i poznajmy jakie są najlepsze lumpeksy w Bydgoszczy.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.