Najlepsze lumpeksy w Katowicach – ceny i adresy

Kiedyś nikomu by się nawet nie przyśniło, aby zadać pytanie dlaczego powinno ubierać się w lumpeksie. Niegdyś ciucholandy, były najgorszą opcją, jaką można było wybrać robiąc zakupy. Na szczęście czasy się zmieniły i w tym momencie zakupy w lumpeksie nie kojarzą nam się z biedą, tylko z wyrażaniem własnego stylu i byciem bardzo wyjątkowym.

Lumpeksy w Katowicach – postaw na klasykę

Każdy lubi raz na jakiś czas zaszaleć i wrzucić do swojej garderoby coś nowego, modnego. Niestety moda tak przyspieszyła, że kolekcja nie zmienia się kilka razy do roku, a ponad kilkadziesiąt. Postaw na klasykę wśród ubrań, a zaszalej dodatkami, a jeśli wyjątkowo podoba Ci się najmodniejszy w tym sezonie płaszcz czy bluza – idź do lumpeksu i kup to za mniej niż połowę ceny. Lumpeksy w Katowicach wiedzą jak to się robi.

Najlepsze lumpeksy w Katowicach – polecenia

Jednym z najlepszych lumpeksów w Katowicach jest Perełka na ulicy Sandomierskiej. W sklepie możemy znaleźć szeroki asortyment ubrań i dodatków z Polski, Turcji, czy też Włoch. W Perełce ubrania są wycenione, co daje nam pewność, że ubrania są w bardzo dobrym, jak nie idealnym stanie. Na stronie internetowej na Facebooku, prowadzone są relacje na żywo, gdzie klienci mogą spojrzeć co nowego czeka na nas na dostawie towaru. Nazwa sklepu nie wzięła się znikąd, ponieważ rzeczywiście można upolować tam niejedną perełkę. Pracownicy sklepu zawsze chętnie pomogą przy wyborze ubrań.

Kolejnym lumpeksem w Katowicach, który warto odwiedzić jest Textile House na ulicy Chorzowskiej. Ogromnym plusem są godziny otwarcia sklepu od 9 do 19. Poza tym lumpeks cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów. Na miejscu przywita nas bardzo miła obsługa, a wieszaki aż się uginają od towaru. Warto również zajrzeć na ich fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco przesyłane są informacje o najnowszych promocjach, czy też towarze. Textile House to sieciówka sklepów z odzieżą używaną na terenie Śląska, więc czasem warto pojechać kilka kilometrów dalej, jeśli akurat w Twojej miejscowości nie znalazła się interesująca Cię rzecz.

Innymi znanymi sieciówkami wśród sklepów z odzieżą używaną, ale już na skalę całej Polski są sklepy BIGA, na ulicy Zielonogórskiej. Czasem idąc do lumpeksu, zaraz mamy ochotę z niego wyjść, gdy niewiadomo gdzie znajdziemy interesujące nas rzeczy, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do sklepów w galeriach handlowych i butikach, w których wszystko jest poukładane. Miło zaskoczy was w tym aspekcie Biga! Rzeczy poukładane są tematycznie: oddzielny dział damski, męski, dziecięcy itp. W czwartki są największe promocje, więc szczególnie polecamy wybrać się na zakupy właśnie tego dnia. Na Facebooku, są najświeższe informacje odnośnie promocji i dostaw. Nie przegap tego!

Ostatnim już polecanym przez nas sklepem jest równie znany wszystkim VIVE PROFIT na ulicy Bocheńskiego. Jest to idealny lumpeks dla rannych ptaszków, oraz dla tych osób, które nie mogą wcześniej niż przed 16 wyjść z pracy. Sklep otwarty jest od 8:30 aż do 20. Na miejscu klienci mają możliwość założenia karty lojalnościowej, która upoważnia nas do dodatkowych zniżek. W czwartek kupuje się na „torby”, natomiast w piątek jest całkowita wymiana towaru, więc nie ma mowy, że trafisz dwa razy na tą samą rzecz. Fanów tego lumpeksu jest tak dużo, że powstała specjalna grupa na Facebooku – Fani VIVE PROFIT Katowice. Na grupie klienci informowani są o najnowszych promocjach, dostawach oraz czy sklep nie musi być w jakiś dzień zamknięty.

Nasz ranking dobiega końca, ale jeśli uważasz, że nie wspomnieliśmy o sklepie, który warto wyróżnić dodaj go w zakładce DODAJ SKLEP. Koniecznie odwiedź najlepsze lumpeksy w Katowicach i ciesz się pięknymi ubraniami.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.