Najlepsze lumpeksy w Łodzi – zobacz gdzie chodzić

Przechodząc przez centrum handlowe masz wrażenie, że w każdym sklepie znajdziesz podobną rzecz na wystawie? I jak tu być oryginalnym w tym jednolitym tłumie? Postaw na sklepy z odzieżą używaną i wyjdź przed szereg ze swoją stylówką. Gwarantujemy Ci, że nie prędko znajdziesz kogoś z identycznym ubraniem. Sprawdź jakie są najlepsze lumpeksy w Łodzi i olśnij wszystkich.

Lumpeksy w Łodzi – co nas przekonuje do zakupów z drugiej ręki.

Co nas przekonuje do zakupów w lumpeksach? Bez zastanowienia się możemy odpowiedzieć, że głównym powodem jest cena, bo kto nie lubi promocji? Oprócz tanich produktów, możemy liczyć się z niesamowitą jakością. Skoro kupujemy ubrania w dobrym stanie, już wcześniej noszone, to całkiem logiczne, że posłużą nam jeszcze przez bardzo długi czas. Jeśli jesteś kreatywną osobą, lubiącą eksperymentować z modą to z pewnością wpadniesz w zachwyt jak możesz poprzerabiać, niektóre rzeczy oraz jak dużo materiałów do szycia znajdziesz.

Najlepsze lumpeksy w Łodzi – top miejsca, które musisz odwiedzić.

Na Bałutach można mieć niezłego ! Bo właśnie tak nazywa się sklep, który chcemy wam polecić. Chwytliwa nazwa to jedno, ale szeroki asortyment ubrań i niska cena to drugie.  Ogromnym plusem jest to, że sklep otwarty jest już od godziny 9, oraz podział sklepu na rzeczy nowe jak i używane. Klienci chwalą sobie, że jest to najlepszy lumpeks w Łodzi i z chęcią do niego wracają. Z każdym dniem, mamy szansę na zrobienie zakupów z niższą ceną. W czwartki towar potrafi być przeceniony nawet o 60%.

Nie możemy pominąć dobrze wszystkim znanego sklepu VIVE PROFIT. Jest to sieć lumpeksów w Polsce, ciesząca się ogromną popularnością oraz szerokim asortymentem. Sklep znajduje się na ulicy Piłsudzkiego. W Vive Profit odzież jest podzielona na wycenioną, gdzie nie raz można znaleźć sporo markowych perełek, oraz na wagę. Co tydzień w piątek jest wymiana towaru, natomiast w czwartki kupuje się „na torby”. Warto zaznaczyć, że fanów tego sklepu jest tak dużo, że powstał ich fanpage na Facebooku. Dołączając do grupy, dostaniemy informacje o najświeższych promocjach i możliwości założenia karty lojalnościowej.

Kolejnym sklepem, który warto wziąć na tapet jest Moda 36.6 na ulicy Wschodniej. Podobnie jak w naszych poprzednich typach, w sklepie znajdziemy odzież wycenią oraz na wagę. W najtańszy dzień zapłacimy tylko 8zł/kg. Pracownicy dbają o klientów jak należy, a zapisanie się do programu lojalnościowego przynosi wiele dodatkowych benefitów. Moda 36.6 na mapie Łodzi widnieje już od dobrych kilku lat, co wskazuje na sumienną pracę i dobre prowadzenie biznesu. Gdyby nie było czego kupować, to zapewne nie byłby tak chętnie odwiedzanym przez ludzi sklepem. Na Facebooku, sklep chwali się nowymi dostawami i potrafi zaskoczyć dodatkowymi promocjami.

Jeśli jesteś mieszkańcem Łodzi, lub wybierasz się do niej na wycieczkę, to już wiesz że warto rozejrzeć się nie tylko za pięknymi muralami czy kamienicami, ale też sklepami z odzieżą używaną. Dajcie znać czy na naszej liście nie brakuje żadnego sklepu, tak aby każdy miał łatwy dostęp do informacji jakie są najlepsze lumpeksy w Łodzi.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.