Najlepsze lumpeksy w Opolu

Second handy sięgają bardzo dawnych lat, kiedy kupowały w nich osoby, które nie mogły sobie pozwolić na zakupy w sklepach z odzieżą oryginalną, ale wciąż chciały wyglądać dobrze. W tym momencie, lumpeksy zajmują naprawdę spory rynek na świecie, ponieważ oprócz sklepów stacjonarnych, pojawia się również coraz więcej ciucholandów internetowych. Różnica w cenie między oryginalną, lecz używaną rzeczą, a kupioną w „normalnym” sklepie, jest przerażająco wysoka. Postaw na zakupy w lumpeksie i zaoszczędź na zbędnym wydawaniu pieniędzy.

 Lumpeksy w Opolu – rodzaje

W Opolu jest szeroki wybór sklepów z odzieżą używaną. Od lumpeksów sieciówkowych, po lokalne. Jeśli interesują Cię ubrania z poszczególnych krajów, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W Opolu sklepy z odzieżą używaną mają importowany towar z Anglii, Irlandii, Niemiec czy też Szwajcarii. Poznaj jakie są najlepsze lumpeksy w Opolu i ruszaj na zakupy.

Najlepsze lumpeksy w Opolu – zestawienie

Nasze zestawienie zaczniemy od znanym wszystkim, sklepom sieciówkowym z odzieżą używaną.

Jednym z takich sklepów jest VIVE PROFIT, na ulicy Fabrycznej. Niezwykłym plusem tego sklepu, są godziny otwarcia od 9 do późnych godzin wieczornych. W sklepie, oprócz odzieży, butów i dodatków, możemy spodziewać się również chemii do domu w bardzo przystępnych cenach.

W sklepie wszystkie ubrania są posortowane, przez co łatwiej jest nam się odnaleźć, gdzie i co leży. Co tydzień w piątek są dostawy towaru, gdzie asortyment jest całkowicie wymieniany, przez co ciuchy są niepowtarzalne. Klienci bardzo sobie chwalą ciągłe rabaty, jak np. zakupy na torby czy nocne promocje. Warto również odwiedzić grupę fanów tego sklepu na Facebooku, gdzie na bieżąco wypływają informacje o najnowszych promocjach i dostawach. Na miejscu jest możliwość założenia karty lojalnościowej, która uprawomocnia do jeszcze większych promocji.

Fot. Screenshot: www.facebook.com/groups/367882010610958/

Kolejnym sklepem, o którym warto wspomnieć jest sklep z sieci Biga, na ulicy Niemodlińskiej. Podobnie jak w poprzednim sklepie, zakupów możemy dokonać już od godziny 9! Sklep cieszy się ogromem pozytywnych opinii wśród klientów, dodatkowo odwiedzając ich stronę na Facebooku, jesteśmy na bieżąco informowani o najmowych rabatach i dostawach. Bardzo często naliczane są rabaty, kiedy kupujemy więcej niż trzy rzeczy.

Innym polecanym przez nas sklepem jest, dyskont LAJLA, na ulicy Ozimskiej. Towar w tym sklepie jest naprawdę w doskonałym stanie oraz o świetnej jakości. Co piątek czekają na nas nowości. W lumpeksie znajdziemy bardzo dużo odzieży damskiej jak i dziecięcej, ale nie zabraknie czegoś dla płci przeciwnej. Sprawdzajcie ich stronę na Facebooku, gdzie jak ładnie się „uśmiechnie”, to będzie można zarezerwować towar, który wpadł nam w oko, a następnie odebrać go przy pierwszej możliwej okazji. Na stronie wypływają na bieżąco informacje o najnowszych rabatach, nawet do 50%.

Jeśli nie wspomnieliśmy o sklepie, który warto byłoby odwiedzić, dodaj go do naszej listy w zakładce DODAJ SKLEP i ciesz się zakupami, wybierając najlepszy lumpeks w Opolu.

Fot. Sreenshot: www.google.pl/maps/place/VIVE+Profit/

Posted in Sklepy, Uncategorized, Z życia lumpiarza.