Najlepsze lumpeksy w Piasecznie

Lubisz się wyróżniać i nie wydawać przy tym dużo pieniędzy? Second handy pozwalają na zakupy prawdziwych perełek, których na pewno szybko nie zobaczysz u drugiej osoby, i to za kilka złotych! Coraz więcej ludzi dostrzega realny problem z jakim się mierzymy i napędzamy kupując ciuchy w znanych sieciówkach, gdzie wykorzystują tanią siłę roboczą. Wskażemy kilka ważnych powodów, dla których warto zacząć kupować w sklepach z odzieżą używaną i miejmy nadzieję, że więcej osób zmieni swoje zakupowe nawyki. Dowiesz się również jakie są najlepsze lumpeksy w Piasecznie i co je wyróżnia!

Najlepsze lumpeksy w Piasecznie – czemu kupować w lumpeksach?

Chyba pierwszym i najtrafniejszym powodem dlaczego ludzie przerzucają się na zakupy w lumpeksach to cena odzieży w oryginalnych sklepach. Wymiana szafy na nowy sezon kosztuje nas dużo pieniędzy. Pomyśl, że można by było wydać jedynie 1/4 tej kwoty i cieszyć się niesamowitymi zdobyczami z różnych znanych marek.

Drugim powodem na jaki warto zwrócić uwagę jest jakość wykonanych ubrań. Skoro są to ubrania, które już wcześniej miały swojego właściciela i nadal są w dobrym stanie – świadczy to o bardzo dobrej jakości. Na pewno posłuży nam jeszcze przez lata, a kto wie? Może trafi w kolejne ręce.

Każda jedna osoba mogłaby pewnie wymieniać kolejne rzeczy, za które kochamy lumpeksy ale zostawimy to dla Ciebie jako małe zadanie domowe. Sprawdź jakie są najlepsze lumpeksy w Piasecznie i zacznij swoją przygodę z poszukiwaniem prawdziwych perełek, których pozazdroszczą Ci inni.

 Najlepsze lumpeksy w Piasecznie – lista sklepów

Pierwszym sklepem na jaki warto zwrócić uwagę jest sklep TERA, który mieści się na ulicy Puławskiej. Bardzo dużym plusem są godziny otwarcia lumpeksu – zakupów można dokonywać od godziny 10, aż do 19! Klienci chwalą sobie, że ciężko jest wyjść z tego second handu z pustymi rękoma. Każdy znajdzie coś dla siebie – jest szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej jak i dziecięcej. W internetowych opiniach klienci szczególnie wychwalają sobie ten lumpeks.

Kolejnym sklepem, do którego warto zajrzeć w Piasecznie jest Stuttgarter Mode, na ulicy Geodetów. Zakupów można dokonać na kilogram, gdzie cena z dnia na dzień jest coraz niższa. Sklep otwarty jest już od godziny 9 do 17.

Innym sklepem, który powinien znać każdy z Piaseczna jest Komis Damski – Aleksandra Strzałkowska, który mieści się na ulicy Młynarskiej. Lumpeks mieści się praktycznie w samym sercu Piaseczna. Zakupy można zrobić od godziny 10 do 18, a klienci chwalą sobie bardzo dobrą obsługę sklepu jak i niskie ceny w porównaniu do bardzo dobrej jakości ubrań.

Jeżeli nie widzisz na naszej liście sklepu, który warto byłoby odwiedzić – nie wahaj się i dodaj go w zakładce DODAJ SKLEP. Już wiesz jakie są najlepsze lumpeksy w Piasecznie, nie ma na co dłużej czekać. Ruszaj na zakupy!

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.