Najlepsze lumpeksy w Radomiu – ranking i adresy

Sklepy z odzieżą używaną cieszą się coraz większą popularnością z wielu powodów. Przede wszystkim można w nich kupić markową, a często nawet nową odzież z metkami, która równie często jest w świetnych cenach. Chcesz wiedzieć jakie są topowe lumpeksy w Radomiu? Sprawdź nasz ranking.

Lumpeksy w Radomiu – czym się kierować szukając najlepszego

Wielu odpowie, że z najważniejsza będzie cena. Ale czy na pewno? Skoro w lumpeksach zazwyczaj kupujemy tanio, to może warto zwrócić uwagę na inne argumenty. Z doświadczenia wiemy, że warto kierować się tym z jakiego kraju w danym sklepie z odzieżą używaną jest towar. W Radomiu znajdziesz lumpeksy, w których będzie towar min. z Anglii, Niemiec czy Skandynawii. W tych pierwszych często znajdziemy towary z popularnych sieciówek np. Primark, w niemieckich królować będzie dobra odzież robocza, a w Skandynawskich świetnej jakości odzież trekkingowa oraz na narty.

Innym ważnym kryterium w sklepach z odzieżą używaną w Radomiu jest cennik. W zależności od sklepu, w jednym możemy zapłacić „za kilogram”, a w innym znajdziemy rzeczy wycenione, których ceny nie będą maleć wraz z kolejnymi dniami.

Najlepsze lumpeksy w Radomiu – ranking

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje chyba największa polska sieć VIVE PROFIT, która ma swój sklep z odzieżą używaną także w Radomiu. Co ciekawe, na Facebooku powstała nawet grupa zrzeszająca… fanów sklepu.

Innym sklepem z bardzo dobrymi opiniami jest Aligator w Radomiu, którego klienci na Google Maps wystawili sporo pozytywnych opinii zwracając uwagę na miłą obsługę i niskie ceny.

Kolejny sklep warty polecenia jest nie tylko ze względu na zabawną nazwę. Radom ubiera się u Prady to gwarancja częstej wymiany towaru i konkurencyjnych cen.

Innym sklepem, który od lat jest na mapie radomskich lumpeksów jest Trafika Odzież Używana z siedzibą na Malczewskiego 10. Warto uważać, żeby nie pomylić lokalizacji, ponieważ na ulicy Dębowej 4 w Radomiu znajdziemy hurtownię z odzieżą używaną o takiej samej nazwie.

Jeżeli uważasz, że w naszym rankingu zabrakło jakiegoś sklepu, który powinien się tutaj znaleźć, skorzystaj z zakładki DODAJ SKLEP, aby dodać najlepsze lumpeksy w Radomiu. Zachęcamy również do oceniania i wystawiania komentarzy.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.