Najlepsze lumpeksy w Rzeszowie

Lumpeksy wyrastają jak grzyby po deszczu. W Polsce jest ich coraz więcej, nie ma się co dziwić bo kto nie lubi szperać w ciucholandach? W takich sklepach możemy znaleźć bardzo oryginalne, a także markowe ubrania za niewielkie pieniądze. Nie bez powodu Rzeszów ma miano miasta lumpeksów, skoro idąc ulicami co chwilę mijamy coraz to inny. Poznaj jakie są najlepsze lumpeksy w Rzeszowie i zaskocz znajomych swoją stylizacją.

Lumpeksy w Rzeszowie – rzeczy z drugiej ręki są na topie

Dawniej, do sklepów z odzieżą używaną wchodzono tak aby żaden znajomy nas czasem nie rozpoznał. W dzisiejszych czasach, to właśnie ciągły bieg za trendami oraz kupowanie nadmiaru ubrań w sklepach z oryginalną odzieżą jest passe. Nie wspierajmy konsumpcjonizmu i wybierzmy ciucholand zamiast znanego wszystkim butiku. Na szczęście lumpeksy w Rzeszowie cieszą się naprawdę dużą popularnością. Ale jak wybrać te do których naprawdę warto się wybrać i nie przepłacić? Sprawdź nasz ranking i poznaj najlepsze lumpeksy w Rzeszowie.

Najlepsze lumpeksy w Rzeszowie – ranking

Jednym z najlepszych lumpeksów w Rzeszowie jest Pełna Szafa na ulicy Hetmańskiej. Nazwa nie wzięła się znikąd, ponieważ na miejscu znajdziemy ogrom ubrań. Towar jest wyselekcjonowany, o dobrej jakości, a co najważniejsze o aktualnym designie. Klienci chwalą bardzo miłą obsługę sklepu, która zawsze chętnie doradzi przy wyborze najlepszych rzeczy właśnie dla Ciebie. Sklep prowadzi swoją stronę internetową na Facebooku, gdzie w piątki organizowane są transmisje na żywo z najnowszymi perełkami ze sklepu oraz aktualnymi promocjami.

Kolejnym sklepem jest znany wszystkim VIVE PROFIT, na ulicy Poniatowskiego oraz Rejtana. Największym plusem tego lumpeksu są zdecydowanie godziny otwarcia, zakupy możemy zrobić od 8 do 19, a w piątki kiedy jest dostawa nowego towaru, sklep jest czynny aż do 20. Zachęcamy odwiedzić VIVE PROFIT w czwartek, bo to właśnie wtedy są największe promocje. Na miejscu można wyrobić kartę lojalnościową, która upoważnia nas do dodatkowych zniżek. W sklepie oprócz odzieży, znajdziemy mnóstwo dodatków, zabawek, obuwia czy nawet chemii do domu. Specjalnie dla fanów tego sklepu, powstała grupa na Facebooku oraz fanpage, gdzie udostępniane są informacje o najnowszych dostawach i promocjach. Zachęcamy do dopisania się i śledzenia informacji na bieżąco, a na pewno nie pożałujesz.

Innym sklepem jest Tania Odzież, na ulicy Kopernika. Nie ma szans, aby wyjść z tego sklepu z pustymi rękoma. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nowy towar dostarczany jest aż 3 dni w tygodniu (czwartek, piątek, sobota i poniedziałek), natomiast we wtorek i w środę są największe promocje gdzie warto poszperać wśród wieszaków. W tym lumpeksie na pewno nie przepłacisz

Jeżeli uważasz, że pominęliśmy sklep z odzieżą używaną, o którym warto wspomnieć w naszym rankingu, nie wahaj się i dodaj go w zakładce DODAJ SKLEP. Cieszmy się razem z dostępu bazy wiedzy, jakie są najlepsze lumpeksy w Rzeszowie.

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.