Najlepsze lumpeksy w Sieradzu

Klientów w lumpeksach nie brakuje, ba! Robi się ich coraz więcej, ale skąd się to bierze? Moda na zakupy odzieży używanej wciąż trwa i niech nie przestaje, ponieważ jak najbardziej podoba nam się ten nowy trend. Kolekcje w znanych sieciówkach zmieniają się nawet kilka razy w miesiącu, jeżeli mielibyśmy nadążyć nad wciąż zmieniającą się modą i kupować coraz to nowsze ubrania, nasz portfel w końcu by się mocno skurczył. Oszczędź swoje pieniądze i postaw na second handy. Zobacz jakie są najlepsze lumpeksy w Sieradzu, a szybko zapomnisz o zakupach w galeriach handlowych.

 Najlepsze lumpeksy w Sieradzu – bądź bardziej eko

Oprócz oszczędności znacznej sumy pieniędzy, kupowanie w lumpeksach przyczynia się również do tego, że pomagamy naszej kochanej planecie. Chyba nie musimy punktować problemów z jakimi obecnie musimy się mierzyć, a co gorsza nie zapowiada się na poprawę, o ile ludzie nie wezmą sobie do serca skali tych problemów. Do wyprodukowania jednej koszulki potrzeba aż 3000 litrów wody. Teraz zobacz ile takich t-shirtów możemy zobaczyć na sklepowych półkach, oraz weź pod uwagę że za tydzień pojawi się nowa kolekcja z kolejną stertą ciuchów, na które zeszło sporo litrów wody.

Na szczęście kupowanie w lumpeksach stało się modne, a nasza planeta nieco mniej cierpi gdy stawiamy na rzeczy z drugiej ręki. Zobacz jakie są najlepsze lumpeksy w Sieradzu i pomóżmy planecie!

Najlepsze lumpeksy w Sieradzu – lista sklepów

No to co? No to na zakupy! Zaprasza lumpeks o chwytliwej nazwie do szperania między wieszakami. Sklep znajduje się przy ulicy Kościuszki, praktycznie w samym sercu Sieradza. Za zakupy zapłacimy gotówką, a odwiedzać sklep możemy od godziny 10 do 16. Klienci specjalnie chwalą sobie przemiłą obsługę, która zawsze służy pomocą.

Kolejnym sklepem, o którym warto wspomnieć jest Studio Mody – Monika Cierplikowska, również mieszczący się na ulicy Kościuszki, co jest plusem samym w sobie ponieważ nie trzeba za daleko odchodzić, żeby zrobić sobie mały zakupowy maraton po miastowych lumpeksach. Choć w tym przypadku, na miejscu możemy również upolować sporo nowej odzieży. Warto śledzić Facebooka tego sklepu, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o najnowszych dostawach odzieży używanej, czy też nowej.

Ostatnim już sklepem na naszej liście jest Import, Eksport Odzieży Używanej – Żuber Ryszard, na ulicy Zakładników. Lumpeks gości nas od godziny 9 do 16. Nieraz znaleźliśmy tam cudowne perełki znanych firm z krajów jak Anglia, Irlandia czy USA. Zdecydowanie namawiamy, aby wstąpić do tego sklepu.
Już wiesz jakie są najlepsze lumpeksy w Sieradzu, więc nie pozostało nic innego jak wyruszać w miasto i sprawdzić. który z nich zajmie pierwsze miejsce na Twojej liście. Nie zapomnij, aby przed zakupami wystawić swoje dotychczasowe ciuchy, w których nie chodzisz na sprzedaż. Miejsce w szafie się zwolni, druga osoba będzie cieszyć się nowym ciuszkiem, a Ty będziesz mieć miejsce na nowe perełki z lumpeksu.

 

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.