Najlepsze lumpeksy w Zamościu

 Second handy cieszą się ogromną popularnością nie tylko za granicą, ale również i w Polsce. Dlaczego ludzie tak pokochali lumpeksy? Przede wszystkim można się tanio i unikalnie ubrać, lecz coraz więcej sklepów z odzieżą używaną decyduje się na inne artykuły oprócz odzieży m.in. zabawki dla dzieci, akcesoria dla zwierząt, dodatki do domu i wiele więcej. Sprawdź nasz ranking i dowiedz się jakie są najlepsze lumpeksy w Zamościu.

Najlepsze lumpeksy w Zamościu – rodzaje

Rodzai lumpeksów jest bardzo dużo, dzięki temu że sklepy z odzieżą używaną cieszą się coraz większą popularnością, można wyróżnić m.in. lumpeksy z odzieżą damską/męską/dziecięcą, lumpeksy z używaną odzieżą roboczą czy też lumpeksy z używaną odzieżą motocyklową i wiele więcej. Second handy możemy również dzielić na to z jakich krajów pochodzą ciuchy, które się w nim znajdują. Najczęściej są sprowadzane ciuchy z Anglii, Irlandii, Szwecji jak i Szwajcarii. Ciuchy z tych krajów od lat cieszą się doskonałą jakością oraz wykonaniem, przez co mogą nam służyć przez bardzo długi okres czasu.

Najlepsze lumpeksy w Zamościu – ranking

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje znany i lubiany VIVE PROFIT, mieszczący się na ulicy Lubelskiej. Długie godziny otwarcia lumpeksu nie są jedynym plusem tego sklepu. Przede wszystkim klienci chwalą sobie dobrze wyselekcjonowany towar oraz obsługę, która zawsze chętnie pomoże z wyborem odpowiedniego towaru. Towar jest coraz tańszy od piątku do czwartku, w tym we czwartki można liczyć na sprzedaż na torby gdzie najkorzystniej można kupić ciuchy, które się nam wcześniej spodobały.

Kolejne miejsce w naszym rankingu zajmuje lumpeks Galeria Mody – Ciuchland, mieszczący się na ulicy Spadek. Sklep ma różne godziny otwarcia, więc przed wybraniem się na zakupy, warto spojrzeć na informację, do której godziny jest czynny. W czwartki zakupów można dokonać aż do godziny 19, jest to jedyny dzień w ciągu tygodnia kiedy sklep jest tak długo otwarty. Kolejnym plusem tego lumpeksu jest lokalizacja – Ciucholand mieści się przy ratuszu, bardzo łatwo jest do niego trafić i na pewno nie wyjdziesz z pustymi rękoma. Sklep cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów, którzy najczęściej chwalą sobie bardzo dobrą jakość towaru.

Innym sklepem z odzieżą używaną, do którego warto zajrzeć jest Sklep z Odzieżą Używaną – Rewińska Grażyna, przy ulicy Zarwanica. Zakupów możemy dokonywać już od godziny 9 do 17, a sklep mieści się nieopodal Starego Rynku, więc warto do niego zajrzeć po drodze na kawę czy obiad.

Znasz już wszystkie najlepsze lumpeksy w Zamościu, jeśli uważasz że powinien pojawić się sklep, którego nie uwzględniliśmy w naszym rankingu, dodaj go poprzez zakładkę DODAJ SKLEP.

 

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.