Najlepsze lumpeksy we Wrocławiu – zobacz ranking

Pewnie przewinęło Ci się już nie raz słowo upcycling ale nic Ci to nie mówiło? Jest to coś z niczego, czy też nadawanie rzeczom drugiego życia. Modę na to zapoczątkowały sklepy z odzieżą używaną lata temu. Ludzie są coraz bardziej świadomi jakie krzywdy wyrządza konsumpcjonizm i coraz chętniej wybierają właśnie tę opcję zakupów. Sprawdź jakie są najlepsze lumpeksy we Wrocławiu, a może i Ty trafisz na perełkę dla siebie.

Lumpeksy we Wrocławiu – towar sortowany i niesortowany

Wrocław cieszy się dużą ilością sklepów z odzieżą używaną, dzięki czemu mam bardzo duży wybór w zależności od tego jakie zakupy planujemy zrobić. Jeżeli zależy Ci na ubraniach wyższej jakości, warto udać się do lumpeksu gdzie jest sortowany towar. Gwarancja stałej jakości towaru, bez ciuchów brudnych i uszkodzonych. Znajdziemy tam również ciuchy z metkami, które z jakichś względów nie zostały sprzedane w sklepach pierwotnych.

W lumpeksach z towarem niesortowanym, znajdziemy produkty w jeszcze niższej cenie, choć towar może nas nie zachwycać, tak jak w przypadku pierwszego, ze względu na brak wcześniejszego sprawdzenia towaru przez sprzedawcę.

Oprócz  lumpeksów dzielonych na sortowane i niesortowane, zawsze należy zauważyć od której godziny jest otwarty sklep. Poranna droga do pracy, czy na śniadanie w weekend może być jeszcze przyjemniejsza, gdy upolujemy jakąś perełkę. Niektóre z lumpeksów we Wrocławiu są otwarte już od 8 rano!

Najlepsze lumpeksy we Wrocławiu – nasze typy i oceny klientów

Najbardziej polecanym przez nas lumpeksem we Wrocławiu jest Strefa Ciuchów która znajduje się na ulicy Braniborskiej. Za samo polubienie strony na   klient dostaje 10% rabatu na zakupy. Codziennie przeceniane są inne rodzaje odzieży, a gdy stworzycie zestaw zyskujecie dodatkowe zniżki. Ogromnym plusem jest możliwość zarezerwowania ubrań, które można odebrać wracając z pracy czy spotkania. Nowe dostawy są, aż dwa razy dziennie! Czasem ciężko o dobrą obsługę klienta w znanym sklepie w galerii handlowej, a Strefa Ciuchów wie jak to się robi. W sklepie można płacić kartą, a przy zakupach od 50zł można zapytać o kartę stałego klienta.

Innym sklepem cieszącym się wieloma pozytywnymi opiniami wśród klientów jest Roban Odzież Używana na ulicy Ładnej. Odwiedzając ten lumpeks, możemy poczuć się niczym w butiku. Dzięki rozmieszczeniu ciuchów według kategorii oraz utrzymywaniu stałej czystości w sklepie, klient z łatwością wie, gdzie i co znaleźć. Ciuchy kupuje się na wagę, więc każdego dnia możemy spodziewać się coraz niższej ceny, co jeszcze bardziej zachęca do dalszych zakupów.

Następnym polecanym przez nas sklepem jest Second Hand From London mieszczący się w centrum, na Podwalu. Zdecydowanie największym plusem tego sklepu są godziny otwarcia, ponieważ mamy szansę zrobić zakupy aż do godziny 20! Znajdziemy tam ogromny wybór odzieży z Anglii, która sprzedawana jest na wagę. Panie zawsze z chęcią pomogą przy wyborze.

Kolejnym sklepem jest Margo Lumpeks na ulicy Hubskiej, który bazuje na odzieży ze Skandynawii. Jest to znana sieć lumpeksów, w której co tydzień w środy czeka na nas całkowita wymiana towaru, a z każdym kolejnym dniem niższe ceny, dlatego też polecamy wybrać się na zakupy w sobotę, gdzie czekają na nas produkty przecenione aż do 50%.

Jeśli znasz lumpeks, o którym nie wspomnieliśmy, a warto skorzystaj z opcji DODAJ SKLEP, aby każdy mógł mieć dostęp i zdecydować jaki jest najlepszy lumpeks we Wrocławiu

Posted in Sklepy, Z życia lumpiarza.