Odzież używana-sklep z odzieżą używaną

Adres: Jana Matejki 2B, 59-220 Legnica

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: od 10.15 do 17.00
Wtorek: od 10.15 do 17.00
Środa: od 10.15 do 17.00
Czwartek: od 10.15 do 17.00
Piątek: od 10.15 do 17.00
Sobota: od 10.15 do 17.00

Rodzaj zakupu: Kilogram
Dzień dostawy: Poniedziałek
Sposób płatności: Gotówka / karta

Lumpeks Odzież używana-sklep z odzieżą używaną znajduje się na ulicy Jana Matejki 2B w Legnicy. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w Odzież używana-sklep z odzieżą używaną odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 10.15 do godziny 17.00. W weekendy Odzież używana-sklep z odzieżą używaną jest otwarty jedynie w sobotę od godziny 17.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

Odzież używana-sklep z odzieżą używaną to zdecydowanie ciekawe miejsce na dolnośląskie mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Legnica.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Opinia o sklepie

  1. Odzież używana – sklep z odzieżą używaną, to chyba najlepszy lumpeks w Legnicy, nie mam się do niczego przyczepić. Przemiła obsługa, duży wybór, co do ubrań i dodatków. W sumie to dzięki tej bazie odkryłam to miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.