OTIMO Hurtownia Odzieży Używanej i Nowej, Stock, Outlet, Cream, Sort

Hurtownia odzieży używanej Sztum

Adres: Żeromskiego 6, 82-400 Sztum

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: od 8.00 do 15.00
  • Wtorek: od 8.00 do 15.00
  • Środa: od 8.00 do 15.00
  • Czwartek:  od 8.00 do 15.00
  • Piątek: od 8.00 do 15.00
  • Sobota: od 9.00 do 13.00
  • Niedziela:  nieczynne

Telefon kontaktowy: 693481122

E-mail: formularz kontaktowy na stronie

Strona internetowa: www.odziez-uzywana.pl

 

Lumpeks OTIMO Hurtownia Odzieży Używanej i Nowej, Stock, Outlet, Cream, Sort znajduje się na ulicy Żeromskiego 6 w Sztumie. Bardzo ważna informacja, to dzień dostaw. Wtedy zazwyczaj możemy zakupić najwięcej ciekawych nowości. Nowe dostawy w OTIMO Hurtownia Odzieży Używanej i Nowej, Stock, Outlet, Cream, Sort odbywają się w poniedziałek.

Lumpeks otwarty jest w dni powszednie od godziny 8.00 do godziny 15.00. W weekendy OTIMO Hurtownia Odzieży Używanej i Nowej, Stock, Outlet, Cream, Sort jest otwarte jedynie tylko w sobotę od godziny 9.00 do 13.00.

W tym lumpeksie odzież kupujemy na kilogram i wycenę. Wielu klientów interesuje również forma płatności. W tym miejscu możemy zapłacić gotówką i kartą.

OTIMO Hurtownia Odzieży Używanej i Nowej, Stock, Outlet, Cream, Sort to zdecydowanie ciekawe miejsce na pomorskiego mapie sklepów z odzieżą używaną. Jeśli byliście już w tym miejscu i chcecie podzielić się swoją opinią na jego temat, to możecie zrobić to za pomocą sekcji komentarzy, która znajduje się poniżej. Możecie również wystawić ocenę korzystając z gwiazdek nad komentarzami. To zawsze cenna informacja dla innych amatorów lumpowania.

Posted in Sztum.

Jesteś właścicielem lub widzisz błąd w wizytówce? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.

Oceń sklep

(Nie oceniono)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.