Pre–owned, jak sprzedawać rzeczy na Zalando?

Ostatnio wiele słyszy się, że Zalando – największa platforma markowych ubrań wprowadza zmiany proekologiczne. Masz za dużo rzeczy w dobrym stanie? Chcesz się ich pozbyć? Nowym rozwiązaniem jest pre-owned, kolejna opcja, która ma zachęcić konsumentów do zakupu i sprzedaży rzeczy używanych. Więc jak sprzedawać rzeczy na Zalando?

Jak działa Pre-owned?

Zanim będziesz chciał/a wystawić coś na sprzedaż, to wgrywasz zdjęcie produktu do „ swojej garderoby”. Team Zalando zweryfikuje czy ubranie jest w należytym stanie. Po akceptacji przechodzimy do propozycji ceny. Nie musisz czekać tygodniami na informacje czy twój produkt został sprzedany. Wszystko w rękach Zalando! W momencie weryfikacji platforma przyjmuje pod siebie twoje ubranie. A co z płatnością? W tym przypadku są dwie opcje do wyboru, czy chcesz otrzymać kartą upominkową o odpowiedniej wartości do wykorzystania w serwisie, czy jednak wolisz wesprzeć organizacje charytatywną. Tu już decyzja należy do Ciebie 🙂

Jakie są plusy i minusy korzystania z Zalando Pre-owned?

Jeśli mamy porównać ją do aplikacji Vinted (zobacz jak sprzedawać na vinted) to głównym plusem jest to, że cały proces wprowadzenia produktu obchodzi się bez podawania informacji na temat rozmiaru i konkretnego materiału. Wystarczy, że wkleisz zdjęcie, następnie wybierasz kategorię i gotowe!

Kolejna dobrą stroną tej niezawodnej platformy jest to, że nie musisz płacić za kuriera. Automatycznie są zasilane pieniądze za które możesz kupić dowolną rzecz z Zalando lub tak jak wcześniej wspomnieliśmy przekazać datek w celu charytatywnym

Szukasz nowej perełki? Najlepszym miejscem do sprawdzenia czy w naszej miejscowości znajduje się lumpeks jest gdziejestlumpeks.pl. To największa baza lumpeksów w Polsce, dzięki której odnajdziesz najbliższy sklep w okolicy.

Źródło: interaktywnie.com

Posted in Moda, Z życia lumpiarza.